Amerikai nő

Amerikai nő

American Woman

Deb egészen fiatalon kóstolt bele a nagybetűs életbe; kamaszként lett anya, harmincas évei elején pedig az unokája is megszületett. Bár számos megpróbáltatáson volt már túl, arra nem számított, hogy egy este a lánya, Bridget a kis Jesse-t minden szó nélkül magára hagyva a kisfiú apjával… Több

Rendező: Jake Scott
Író: Brad Ingelsby
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2020.04.05.

2020.07.20 Mia1982

Nagyon jó életszerű dráma! Sienna Miller fantasztikusan alakított, ahogyan a többi színész is. A sztori megéríntett, pont a lassusaga miatt ütött akkorát.

2018.12.01 juliS

Drámai történet egy nőről, aki nem éppen példaértékű életet él, de minden egyes nehéz helyzethez próbál felnőni és a maximumot kihozni belőle. Nem egy vidám sztori, sokkal inkább egy jókora érzelmi pofont ad a nézőnek.

2018.12.13 zeus1000

Sienna Miller végre bebizonyíthatta, hogy nagyszerű színésznőm, az alakítása sokat hozzátett a dráma erőteljes kibontakozásához. Felkavaró, tragikomikus film, szerintem nem csak a műfaj kedvelőinek fog tetszeni.

2020.03.30 Milán

Az Amerikai nő nem igazán hagyott mély nyomott bennem, ettől függetlenül örülök, hogy rátaláltam, mert úgy érzem, hogy mindenképp kióg a sorból a mai filmfelhozatalban. Egy kicsit komor és talán egy kicsit vontatott is, de érdemes egyszeri megnézésre belevágni.

2020.03.29 Toldi

Valahogy annyira nem jött be az alapsztori, a karakterek meg egy kissé idegesítőek is voltak, szóval nem akarom én lehúzni ezt a filmet, de azért megjegyezném, hogy csak az nézze meg, aki egyszerűen szereti az életszerű drámákat.

A film összbevétele 236 637 dollár volt (imdb.com).