Amerikai Horror Story - Hotel

Lady Gaga

Rendező: Ryan Murphy
Premier: 2015

2021.07.23 Anna389263

Sok AHS rajongótól hallottam, hogy ez lett a legrosszabb évad, de szerintem ez nem így van. Persze én is hiányoltam belőle egy-két dolgot, de számomra ez az évad máshogy üt, mint a többi. Kicsit betegebb talán, mint a többi, kiszámíthatatlanabb. Szin... Több

Az egész sorozat nagyon jól van megcsinálva, de az előző évadok valahogy ütősebbek voltak. Persze ez is leizzasztja az embert, nem lett olyan véres, inkább az idegeket piszkálja, de azért tetszett. Jól sikerült kivitelezni. Szuper a képi világa!!!

2017.04.10 indingo

Nem lett a kedvencem ez az évad, de azért tetszett. Picit hamar lőtték le a poént, várhattak volna vele a készítők az utolsó részig. Lady Gaga Golden-Globe díját picit erősnek érzem.

2017.08.30 Deku

Szerintem ez a film bárkinek könnyen emészthető lehet. Én például nagyon kedveltem és elvoltam telve tőle. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz de tévedtem és bár többször tévednék így.

2017.10.16 Szilonka

Ez is egy nagyon jó hangulatú évad lett és teljesen más mint a korábbiak. Sok szereplős, sok szállal dolgozik és pont ez teszi izgalmassá. Ez nem is lett annyira véres évad.

Értékelés: 8.5/10
(2018. 11. 12.)
Másodvélemény: AHS: Hotel
Az AHS: Hotel egyáltalán nem öncélúan mutogatta nekünk az orgiáit, ahogyan egy horrorfilm esetében sem csupán a rendező maszturbációját láthatjuk, hanem valamit ki akar fejezni a groteszk ábrázolásmódjával, a véres jelenetekkel, a kifröccsenő agyvelővel is. Több