Anyám!

Anyám!

Smother

Úgy tűnik, az egész világ összeesküdött Noah ellen. A huszonkilenc éves fiatalember élete összeomlik, amikor kirúgják a gyógytornászi állásából és az őrjítően ragaszkodó anyja bejelenti, hogy hozzájuk költözik. Otthon már így is telt ház van, amióta a felesége, Clare beengedte oda Myront, a lökött unokatestvérét. Most pedig itt van az anyja, Marilyn, aki közli velük, hogy elhagyja a férjét és most velük fog élni. Már ez is kész katasztrófa, de van egy Sammy Higgins névre hallgató kutyája is, aki elválaszthatatlan részét képezi. Noah tehetetlenül sodródik az eseményekkel.

Premier (HU): 2008.09.08.

2016.12.14 hedva

Diane Keatonért nagyon kár, hogy ilyen gagyi filmekre pazarolja a tehetségét, mert még az ő jelenléte sem volt képes nézhetővé tenni, a felénél kikapcsoltam, annyira untam. Az eleje a kutyákkal és az összebújással aranyos volt, de ennyi az összes pozitívum, amit mondani lehet róla.

2015.09.04 ZsoltSon

Nagyon gyenge film, nem vártam sokat, de nem számítottam rá, hogy ennyire fogom unni. Rég nem láttam ennyire sótlan komédiát, hogy győzködni kelljen magam, hogy végignézzem.

Reménytelen balfék
2021