Apád-anyád idejöjjön!

Apád-anyád idejöjjön!

The Parent Trap
tilino

Hallie és Annie egy nyári táborban találkoznak, ahol rájönnek, a kettejük közti megdöbbentő hasonlóság oka az, hogy ikertestvérek, akiket még születésükkor elválasztottak egymástól. Egyikük az anyjukkal él Londonban, a másik apjukkal, Kaliforniában. A két lány úgy dönt, helyet cserél, és újra… Több

Rendező: Nancy Meyers
Premier (HU): 1999.02.25. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2023.08.26 Ergit

A két Lotti történetének feldolgozása. Nekem nagyon bejött! A szereplők kiválogatása remek, a helyszínek tetszenek, különösen a brit és a USA-beli, mindkét helyen szívesen élnék!

2019.06.01 Norbert93

Eredeti, vicces és aranyos családi vígjáték a Két Lotti c. regény modernizáltabb jellegű feldolgozása. Lindsay Lohan ennivalóan játszott. Az már más, hogy ezután milyen utat járt be a művésznő.

2019.12.19 TomÁcs

A két Lotti új köntösben. Helyes, humoros kis film. Lindsay Lohan annyira tehetséges és itt még szertelen is. Ekkor még azt lehetett hinni, hogy az Oscarig meg se áll.

2016.07.25 Leilani

Ez egy könnyed, humoros családi film, nagyon izgalmas, egy nyári délutánra tökéletes. A szereposztás jó, a színészi játék kiváló. A két Lotti modern változata. MIndenkinek ajánlom , a család minden tagjának tökéletes.

2020.10.01 indingo

Ez is egy Disney történet. Olyan igazi családi film, semmi erőszak sincs benne. Nem valami izgalmas vagy fordulatokkal teli a története.

Amikor Hallie Londonba érkezik Elizabeth-el éppen azon az úton mennek át, amely a The Beatles együttes Abbey Road című albumának borítóján látható. A jelent közben a Here comes the sun című dal megy.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Michelle Trachtenberg neve is felmerült az ikrek szerepére. A színésznő születésnapja október 11-én van, pont mint a lányoké.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Martin és Annie híres kézfogása összesen 18 mozdulatból áll és Lindsay Lohan-nak egy órába telt mire megtanulta.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben feltűnik Maggie Wheeler is, aki a Jóbarátokban Janice-t alakította. A filmben ő volt az egyik tábori felügyelő (Marva Kulp jr.).Szerző: ArpiHajdu és Réci