1. évad (2010) - 11 epizód
11. évad (2020) - 8 epizód
12. évad (2021) - 8 epizód
13. évad (2022) - 8 epizód
14. évad (2023) - 8 epizód

Sterling Archer kétségkívül a világ "legveszélyesebb"titkosügynöke. A fergeteges humorú sorozatban az ő és az ISIS hírszerző ügynökség mindennapjaiba nyerhetünk betekintést.

(hp)

Premier (HU): 2013.08.01. | Netflix (2019.08.07.)

2023.12.08 bajkaizoltan

Szórakoztató tud lenni egy unalmas napon, feldobja a hangulatot.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

Egész jó kis sorozat. Nem South Park, Family Guy stílus, de jó kis vicces animációs sorozatot csináltak az alkotók. Vagányt!!!

2017.12.13 Yosihiro

Kiváló alkotás. Nagyon szeretem mert egyedi a rajzolása és egyedi a története is. Remekül kapcsolódnak az évadok és a poénok is fergetegesek.

2017.08.22 Deku

Ez bántóan nagy hülyeség, lehet mínuszolni de attól még nekem sem tetszett ez a történet. Alpárisága olyan szinten van ami már fájdalmas amellett, hogy ritka unalmas.

2022.10.22 Robinson76

James Bond mese felnőtteknek

Számomra van némi párhuzam a James Bond filmekkel, itt is egy nőcsábász, stílusos titkosügynök a főszereplő. Csak ebben a szériában a főhős nyílt, nyers, sokszor vulgáris, mocskos vagy egyenesen trágár. Mindez sok humorral, sok izgalommal fűszerezve, remek karakterépítést bemutatva. A sorozat javarészt önálló sztorikat dolgoz fel, ugyanakkor több történetszál is hosszabban fut végig a részeken, akár évadokon át. A küldetések mindig izgalmasak, az akciójelenetek frappánsak, a megoldások pedig sok esetben meghökkentőek vagy váratlanok. Talán nem véletlen, hogy ez a sorozat a nem legkedveltebb műfajom egyik legkedveltebbje!

A szereplők által olvasott magazinokban általában láthatunk egy-egy utalást a következő részek eseményeire.Szerző: hp

A sorozat mindegy egyes részében hallható, amint a jégkockák hozzáütődnek a pohár falához (akkor is, ha ezt a látottakban semmi nem támasztja alá).Szerző: hp

Ray Gilette karakterét Lucky Yatesről mintázták. Yates azonban Kreiger hangját kölcsönzi.Szerző: hp

Neal Holman elmondása szerint a sorozat eredeti címe "Duchess" volt, és csak azt utolsó pillanatban változtatták meg. Szerző: hp

Az ODIN egy betűszó, jelentése: Organization of Democratic Intelligence Networks (Demokratikus Hírszerző Hálózatok Szervezete). Az ODIN főhadiszállása Párizsban van. Szerző: hp

(2015. 07. 30.)
Az Archer ezúttal is felváltva szállította a nagyon jó, illetve kevésbé jó részeket. A készítők igyekeztek visszatérni az alapokhoz és a hangulat valóban sokszor az első évadot idézte. Több