Asterix: Az istenek otthona

Asterix: Az istenek otthona

Astérix: Le domaine des dieux

Julis Caesar azt tervezi, hogy egyszer és mindenkorra megszabadul a galloktól. Ehhez azonban Asterixnek és Obelixnek is lesz néhány szava. A rómaiak már csaknem egész Galliát bekebelezték, csak egy falu bír ellenállni a hódítók hatalmas seregeinek. Julius Ceasar a plafonon van a helyzettől, úgy… Több

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2014.12.25.

2019.08.01 Ms. Akárki

Egész jó lett ez a folytatás is, de ez már közel sem olyan minőségi mint a régebbi rajzolt változatai. Itt is jól ütnek a poénok, de kicsit elkényelmesedtek az írok. Tipikus mese, klasszikus humor, gyengécske látványvilág.

2015.08.12 dulkap

Hozta azt a humoros és szeretni való szintet, amit általában az Asterix történetek. Sajnos a filmfeldolgozások a végére már elfáradtak, pedig az első kettőt bármikor megtudom nézni és még az olimpiás rész sem volt rossz. De szerencsére itt újra remek... Több

2019.04.18 Thibo84

Asterix és Obelix kalandjait mindig is imádtam. És ez az alkotás sem lóg ki a sorból. A grafikában semmi kivetnivalót nem találtam, a történet jól fel van építve és humoros is.

2017.07.17 Deku

Az összes Asterix film tetszett és a mese is. Ez a rész is pont ugyanazt a színvonalat hozza ami az összes többinél megtalálható, humor, pörgés és akció.

2018.10.12 thejoker

Nagyon jó lett ez a rész akárcsak a többi, és a mese is. Megunhatatlanok ezek a figurák. Vicces és pörgős kis film . Ajánlom!

Az Istenek otthonába elküldött római család sokkal nagyobb szerepet kap a filmben, mint a képregényben. Noha a férj, Pocimanusz megjelenésében nagyon hasonlít a képregényhez, a feleség, Dulcia egészen másképp néz ki, valószínűleg a szinkronszínésznő, Géraldine Nakache ihlette. A fiának, Almaszósznak nincs képregény hasonmása.Szerző: Thibo84

Ha csak az animált Asterix filmeket nézzük, akkor ez a kilencedik a sorban.Szerző: ps

Artus de Penguern nem láthatta a kész filmet, ugyanis a színész röviddel a szinkronforgatás után elhunyt.Szerző: ps

A film elkészítése négy évig tartott.Szerző: ps

(2020. 07. 08.)
A Római Birodalom ingatlanberuházása Galliában
Sajnos azt nem mondanám, hogy többször nézős, de egyszer érdemes vele próbát tenni. Több