Az élet csajos oldala

3. évad (2013) - 24 epizód
4. évad (2014) - 22 epizód
5. évad (2015) - 22 epizód
6. évad (2016) - 22 epizód

Max Black főként pincérkedésből él, és anyagilag közel sem áll a helyzet magaslatán. Kolléganője, Caroline Channing a felső tízezerhez tartozott, de kétes ügyletei miatt elvesztette vagyonát, így mindent az elejétől kell kezdenie. Caroline abban az étteremben vállal munkát, ahol Max… Több

Premier (HU): 2014.07.18.

2023.10.03 mafabfan

Imádnivaló összhang

Lazításnak tökéletes, könnyed, pikáns poénokkal tűzdelt sorozat. Egyszerűen az ember szurkol, hogy a lányok sikeresek legyenek.

2021.09.13 dandelion1983

Megszerettem a két főszereplő lányt, így elnézem nekik azt is, hogy néhol picit erőltetett poénok vannak benne, és nem annyira vicces. Néhol viszont vannak benne nagyon jó poénok. Tény, hogy nem egy világraszóló sitcom, de teljesen nézhető kategória. Egy fárasztó nap után kikapcsolódásnak tökéletes.

2015.05.29 titra

Olyan mintha a világ legegyszerűbben leforgatott sorozata lenne, és mégis látszik, hogy ebben azért sokkal több van, mint hogy a szegény meg a gazdag lány poénokkal dobálóznak egy étteremben, nekem talán ez tetszik benne a legjobban. Tetszik a karakt... Több

2016.01.16 Alexa

Egyszeru, ironikus poenok, vicces karakterek, teljesen jol hozza azt amire szantak: kapcsolj ki es szorakozz! Ugyanakkor eleg sokszor melyebb uzenetek is fellelhetok a sorozatban, amik elgondolkoztatoak, megha viccesen is adjak elo. Megszerettem ezt a sorozatot a maga egyszeru, de nagyszeru formajaban. Ajanlom!

2015.03.29 ZsoltSon

Jó a sztori, jók a színészek, és az írók is otthon mozognak a humorban, ennyi nagyjából elég is egy komédiasorozatnak. Semmi baj nem lenne, ha ez jellemezné átlagban a sitcomokat. Csak margóra jegyzem meg, hogy Oleg figurájától mindig dobok egy hátast.

Hat évad után azért kaszálták el a sorozatot, mert nem volt elég magas a nézettsége.Szerző: dandelion1983

Ellentétben Maxszel, aki sok alkoholt fogyaszt és marihuánát szív, az őt alakító színésznő, Kat Dennings nem dohányzik, drogozik, és alkoholt sem fogyaszt. Szerző: Nk

Beth Behrs és Kat Dennings a való életben is legjobb barátnők.Szerző: Nk

Kat Dennings és Nick Zano az 2011 december óta egy párt alkotnak.Szerző: hp

Caroline szerepére Reese Witherspoont is megkeresték, de a színésznő visszautasította az ajánlatot.Szerző: hp