Vissza a gyökerekhez

4. évad (2013) - 15 epizód
5. évad (2018) - 16 epizód
Marc Cherry
Portia de Rossi

Miután a családfőt csalás vádjával börtönbe zárják, a Bluth család tagjai a maguk módján próbálnak meg boldogulni. Azonban úgy tűnik, nem akarnak tudomást venni a tényekről, és továbbra is azt a fényűző életet kívánják éli, melyet megszoktak. A luxus azonban már a… Több

Premier (HU): 2008.10.01.

2016.07.06 Scanian

Valahogy így képzelek egy igazán kidolgozott szatírát, mert azért annyiban szerintem megegyezhetünk, hogy Az ítélet: család nem egy hagyományos szituációs komédia. Abszurd, néhol bizarr, de fergeteges humorú sorozat lett, bár a humora lényegesen köze... Több

2015.05.14 ZeroHero

Igazan konnyen fogyaszthato, remek szatirikus hangvetelu sorozat az amerikai elitbe igyekvokrol. A karakterek egyertelmuek, van akivel azonosulni tudsz es megszereted es van akivel nem, de ennek ellenere is megszereted.

2015.10.03 Xarxas

Tuti nem ez a legjobb vígjáték sorozat de elüthetsz vele néhány délutánt

2015.03.02 HZ007

Remek szatíra az amerikai felső-középosztályról. De a modern kor diszfunkciónális családja bárki számára értelmezhető. A karakterek mind szerethetők, vagy szerethetően ellenszenvesek. A folytonos küzdelem a cégért és a vagyonért jól jellemzi ezt a réteget

2015.01.26 Betyus

Huhh, kiskoromban rengeteget néztem, akkor tartottam a legviccesebbnek, azóta azért felnőtt fejjel kissé megkopott a fénye, ahogy az gyakran lenni szokott. Ha nem tudnám mit nézzek, biztos letölteném újra, hogy adjak neki még egy esélyt, szájtátós agykikapcsolós délutánokon teljesen jó választás :)

Jack Black-nak van egy rövid, párbeszéd nélküli jelenete a "For british eyes only" című epizódban (3.évad, 2 rész).Szerző: ArpiHajdu és Réci

A "betegség", amelyben Tobias szenved mi szerint soha nem lehet meztelen egy a valóságban is létező fóbia.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az Arrested development egy amerikai alternatív hip-hop zenekar neve, a banda be is perelte a sorozatot a név egyezésért.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Gob szerepére először Rainn Wilsont szerették volna, végül azonban Will Arnett lett a befutó, Wilson pedig Dwight Schrute szerepét kapta meg a The Office-ban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Marta Estrella karakterét három színésznő is alakította (Patricia Velasquez, Leonor Varela, és egy olyan színésznő, akinek a neve nincs feltüntetve a stáblistán).Szerző: ArpiHajdu és Réci