Vampire Hunter D: Vérszomj

Vampire Hunter D: Vérszomj

Banpaia hantâ D: Bloodlust (Vampire Hunter D: Bloodlust)

Meier Link, a vámpír elrabolja Charlotte-ot, a nagyhatalmú, gazdag földesúr ifjú leányát. Az apa felbéri D-t, a titokzatos vámpírvadászt, hogy hozza vissza a lányát- vagy ölje meg, ha már túl késő… Majd közli vele, hogy egy másik, emberekből álló vadászcsapatot is a vámpír után küldött. Kegyetlen verseny indul a vérdíjért és a trófeáért, melyben Charlotte maguknak a halandóknak sem lesz több, mint beszélő kulcs a megígért összeghez: élve, vagy halva.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier (HU): 2006.11.28.

2019.10.06 Xenomorf

Egy nagyon jó kis anime belevaló és kemény főszereplővel. Bár azt soha nem fogom megérteni mit akarnak a vámpírokkal éppen pont a japánok.

2016.02.08 ellcrys89

Ez az a kategória amit sajnos nehezen döntök el, hogy hova is soroljam mert egyrészről tetszett másrészről viszont kevésbé. Én valahogy máshogy képzeltem el az egész szituációt de ettől még tűrhetően vállalható anime.

2017.04.10 VérAlex

A flmből egy fantasztikus, gótikus hangulat árad, bár a jövőben játszódik. Klassz.

2015.05.21 Kriszta

A sztori nem olyan nagy szám, viszont a grafika, a kivitelezés, a hangulat nekem nagyon bejött. Úgy érzem, hogy dupla ilyen hosszúnak kéne lennie, hogy minden szálat, minden karaktert illően ki lehessen bontani. Viszont a szó legszorosabb értelmében nagyon szép anime.

A film összbevétele 151 086 dollár volt (imdb.com).

(2016. 06. 27.)
A Ninja Scroll rendezőjének egyszerre véres és lírai hangvételű filmje kikapja alólad a széket, befaragja az egyik lábát, és ha netán túl sápadtnak talál, az ég irgalmazzon neked. Több

(2019. 11. 11.)
Posztapokaliptikus Drakula: Vampire Hunter D: Bloodlust
A Vampire Hunter D: Bloodlust 19 évvel a keletkezése után is lebilincselő és szívbe markoló, borzongató, mégis gyönyörű és káprázatos. Érdemes újra elővenni, örök érvényű alkotás. Több