Baromi őrjárat

Baromi őrjárat

Super Troopers

A kanadai kisváros rendőrei nagyon jól érzik magukat, mivel szinte soha nincs semmi dolguk. A városkában évek óta nem történt bűncselekmény, minden a legnagyobb rendben van. Ezért is dönt úgy a vezetőség, hogy megszűntetik a városban a rendőrséget. A rendőrök persze, akik szeretik az arany… Több

Premier: 2001.01.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2015.09.05 s0ltau77

Azt hiszem ilyet is ritkán csalódik az ember. Teljesen azzal az érzéssel ültem le a film elé, hogy na végre, valami értelmes izgalmas kis csodában lesz részem. Hát nem lett. Ekkora csalódás nem mostanság ért. Ha lehetne 0 pontot adnék.

2015.09.05 csenge

Nem egy világra szóló vígjáték, de egyszer meg lehet nézni, és lehet rajta röhögni jókat szerintem. Semmivel sem rosszabb, mint bármelyik átlagos vígjáték, olyan közepesre értékelném.

2014.11.24 despy

Vicces volt, vagy inkább azt mondanám, hogy vicceske. Nem ebben voltak a legnagyobb poénokat, amiket valaha hallottam, de nem volt rossz. Van egy hasonló alapsztorijú svéd film, azt hiszem "zsernyákok" a címe. Azt például sokkal jobban szeretem személy szerint.

A film eredetileg 1970-ben játszódott volna.Szerző: kázsé

A macskajáték jelenetében 11-szer hangzott el a "miau" szó.Szerző: kázsé

A jelenetben, amikor a motoros rendőrök marijuánát szívnak és Johnny Chimpo rajzfilmet nézik, a szemvörösséget a sminkes azzal érte el, hogy mentolt fújt a színészek szemébe.Szerző: kázsé

Amikor Farva megkötözve ül a WC-ben, egy lime van a szájába ragasztva.Szerző: kázsé