Batman Ninja

Batman és Gotham City több legendás lakosa hirtelen a feudális japánban korszakában találja magát.

(ps)

Rendező: Junpei Mizusaki
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier: 2018

2022.08.23 Bakugan

Az utóbbi időben rákattantam a Batman történetekre, ezért is néztem meg ezt az igen sajátos alkotást. Elég távol áll tőlem ez a japán meg nindzsás téma, de nagyon frissítő volt látni, hogy ebben stílusban is helytáll a denevérember és csapata. Jó vol... Több

2018.05.24 BoBamburg

Hát kissé vegyesek az érzéseim a filmel kapcsolatba :D Alapvetően a történet és a téma nagyon jó volt, grafikai megvalósítás és a rajzolás nagyon bejött. Nade! /Spoiler/ Amikor a gonoszok várai átalakulnak órásrobotokká, hogy egymással harcoljanak, m... Több

2018.07.20 Norbert93 Nézhetetlen

Erre a valamire Puzsér Róbert szavaival tudnék éln: "Mi ez a pusztító alpáriság" ?

A majmok serege, amelyet Robin a film végén hív, hasonlóságot mutat a DC Comics karakterével, Chimp nyomozóval.Szerző: Thibo84

Amikor Robin furulyával játszik a két kis majommal, a dallam Batman (1966) témájának kezdő része.Szerző: Thibo84

Az utolsó csatában a majom- és denevérhadseregek egyesülve mega-Batmant hoznak létre, amelynek megjelenése közvetlen tisztelgés Batman eredeti jelmezének a Detective Comics korai kiadásaiból.Szerző: Thibo84

A filmben újra együtt játszik Wanja Gerick és Michael Pan, akik Ninja Kait és Lord Chent szinkronizálják a Ninjagoban.Szerző: Thibo84

A német változatban Batmant Peter Flechtner szinkronizálta. Peter Flechtner Ben Afflecket Batmanként szinkronizálta a Batman Superman ellenben és az Igazság Ligájában.Szerző: Thibo84

(2018. 06. 05.)
Véleményem szerint ez egy olyan film, ami meg fogja osztani a Batman rajongókat, valakinek nagyon fog tetszeni, legalább annyi embernek nagyon nem. Középút szerintem nincs. Több
Batwheels
Kalandom Supermannel