Becéző szavak

Becéző szavak

Terms of Endearment

Aurora nem igazán találja helyét Emma nevű lánya, számára nagyon furcsa és érthetetlen életvitelében, de a közelgő nagymamaszereppel sem tud mit kezdeni. Úgy tűnik Garett, az ex-űrhajós az egyetlen ember, aki valamelyest hatni tud rá, s aki megérti őt.

(erare)

Forgatókönyvíró: James L. Brooks
Premier (HU): 1987.04.02.
Jeff Daniels
Danny DeVito
Jeff Daniels
John Lithgow

2017.08.29 Berto49

Úgy emlékeztem, hogy láttam, de valószínűleg nem. Kimondottan jó film, 1983-ból, 5 Oscar-díjjal jutalmazták. Nagyon jók benne a szereplők (MacLaine, Nicholson, Winger, Bridges) és a történet is. A szereplők életéből felvillant egy-egy jelentős fordu... Több

2015.09.13 rbernadett

Komoly, életszagú film nyilván mások számára ezért lehet unalmas. Pont olyan emberekről szól, akik ezt a filmet unalmasnak ítélik meg, mert akiknek pörög az életük általában nincs idejük filmet nézni.

2015.09.01 Mr. Zero

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

2015.08.21 Dracule

Ez valami szörnyű én ilyet még nem pipáltam. Kellett vagy 5 perc a film után mire felfogtam, hogy pont most dobtam ki az ablakon egy csomó időt. Mivel ez teljesen felesleges volt.

Steven Jay által szerkesztett, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritikában megtalálható ez a film.Szerző: Norbi

A 2. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1983-ban.Szerző: dulkap

1983-ban a 3. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2