Beyond the Black Rainbow

Egy fiatal nő erős altatók hatása alatt megpróbál megszökni az Arboria intézetből.

(Archívum)

Ország: Kanada
Premier: 2010.12.03.

2018.12.16 elekm90

Nagyon erős képekkel operál, idézi a 70-es/80-as évek sci-ifijeinek hangulatát. Az alapkoncepció is tetszik, azonban a fő problémája a történet nagyon lassú kibontakozása, a karakterek nagyon keveset beszélnek, inkább a látványon van a hangsúly. Biztosan megosztja a nézőit. 6/10.

2018.06.07 hsanya182

Elég bizarr és vontatott kőkemény pszichothriller a Boldogság kereséséről. Keveset beszélnekbenne, inkább erős, de monoton vizualizációja van. Csak fanatikusoknak ajánlom.

2015.02.19 ANdraS

Vizuális szempontból tökéletes mű, inspirációt a 60.-70. években kereset - és sikerült! Az egyetlen hibája az, hogy a sztory elegendő lenne rövidfilmre is. Kár, hogy Cosmatos-nak nincs több filmje, biztosan megnézném.

2016.04.19 D. Shaday

A vizuális világa félelmetesen zseniális. Egyáltalán nem a beszéddel, sokkal inkább a képekkel és a zenével viszi előre a történetet, ami amúgy nagyon elvont és szürreális. Ez volt a bajom egyébként a filmmel. Túlságosan nehéz befogadni, emellett nem... Több

A film összbevétele 56 129 dollár volt (imdb.com).