Fekete vidék

Fekete vidék

Boyz n the Hood
tamas84

A Fekete vidéken nem könnyű az élet. Los Angelesnek ebben a részében mindennaposak a fegyveres harcok, a rendőrök állig felfegyverkezve járják az utcákat. Aki itt nő fel, annak nem sok esélye van arra, hogy valaha kitör a nyomorból és megszabadul a mindennapi erőszaktól. Tre styles viszont úgy… Több

Premier (HU): 1996.02.15. | Netflix (2023.11.15.)

2023.12.18 Enikő

Alapmű, aki ezt a kultúrát, zenei világot kedveli. Ami különösen tetszett, hogy a hatásvadász zenék nem vonják el a figyelmét a cselekményről. Még anno kamaszként VHS-kazettán néztük valamelyik rapper haveromnál ámulattal.

2016.10.13 tiszaizsofi

Reálisan mutatja be az amerikai gettok valódi világát ezért is tetszett annyira . Nem beszél mellé, nincsenek üresjáratok és nagyon hiteles a történet. Végre egy film ami sallangoktól mentes.

2016.02.04 tamas84

Sok szempontból úttörő film, nem csak azért, mert az elsők között volt, ami hajlandó volt egy egészen őszinte és cseppet sem szépítgető módon bemutatni az amerikai gettók világát, amiről inkább senki nem akart tudni, de ráadásul ezt nem rasszista szt... Több

2017.05.17 VK

Átlagos kriminek mondanám, nem adott újdonságot. A színészek alakítása közepes. Egyszer nézhető kategória, semmi extra. Kissé sablonos film. Ne várjatok sokat tőle!

2016.10.22 kernernoemi

Őszinte, szókimondó és hiteles film, jó színészekkel és karakterekkel, nagyszerű dramaturgiával és kiváló jelenetekkel. Abszolút évezhető, leköti a figyelmet, izgalmas, mindenkinek ajánlom.

A forgatás 1990. október 1. és 1990. november 28. közt zajlott.Szerző: dulkap

Az amerikai mozikban 57,504,069 $-t keresett. A film 6M $-ból készült el.Szerző: dulkap

Doughby autója egy 1963-as Chevy Impala.Szerző: dulkap

A film 1984 és 1991 közt játszódik.Szerző: dulkap