63% 34 szavazat

Fórum

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

Egy fiatal olasz nő szinte nincstelenül érkezik New Yorkba – és az egyik legnagyobb vállalkozóvá válik, akit Amerika valaha is látott.

A film korunk egyik hősnőjének felemelkedését követi nyomon – egy olyan nőét, akinek elszántsága, üzleti érzéke és rendíthetetlen hite segít neki legyőzni… Több

Forgatókönyvíró: Rod Barr, Alejandro Gomez Monteverde
Zene: Gene Back
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Olaszország
Premier (HU): 2024.03.28. | Telekom TVGO (2024.06.11.)
Forgalmazó: ADS Service

Hol nézheted

2024.06.28 Ahoj poplacsek

6/10 – Fogékonyságot igényel

Ha a következők közül valakiben megvan minimum kettő, akkor imádni fogja a filmet: 1. erős katolicizmus 2. amerikai-olasz bevándorló gyökerek 3. a kissé iskolatévés ismeretterjesztő elbeszélési stílussal kapcsolatos monotonitástűrés 4. kényelmesen pá... Teljes kritika

2024.06.16 BÉLA

Nem egy nagy szám

Szóval ez közel sem jó film, mivel szinte folyamatosan taljánul vartyogtak, szinte semmit nem értettem belőle!!

2024.03.28 kounicakhaha

Nehéz szembesülni mindazzal, amit a Cabrini kínál, az ember lelkének a legmélyebb zugaiba hatol ez a történet, ráadásul úgy, hogy ezek mind megtörténtek.

2024.03.29 Csaba

Megdöbbentő és egyben felemelő történet ez, amit úgy vélem, minden embernek látnia kell. Szerintem nagyon drámai filmalkotás lett.

A film 1 423 470 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 616 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

Frances Xavier Cabrini 34 éve alatt 67 kórházat, valamint árvaházakat és iskolákat alapított.Szerző: csd

#2

Frances Xavier Cabrinit 1946-ban XII. Piusz pápa avatta szentté.Szerző: csd

#3

A Cabrini - A szent az első életrajzi film Frances Xavier Cabriniről, a bevándorlók védőszentjéről.Szerző: csd

#4