A maszk mögött

A maszk mögött

Cadaver

A nukleáris katasztrófát követően egy háromtagú család egy jótékonysági eseményre érkezik egy hotelbe. Az este váratlan és sötét fordulatot vesz, amikor a résztvevők egymás után tűnnek el nyom nélkül.… Több

Rendező: Anoop Panicker
Forgatókönyvíró: Abhilash Pillai
Ország: India
Premier: 2020 | Netflix (2020.10.22.)

KULCSSZAVAK

2021.08.04 BoBamburg

Nem rossz film, de a maga nemében nem is egy kiemelkedő vagy maradandó darab. Inkább az alapötlet, ami jó, a kivitelezés elmegy, de néha túl logikátlan a sztori. Mindenesetre unalmas hétköznap estéken megállja a helyét.

2020.10.25 petera050

Nem egy kifejezetten friss vagy eredeti történet, a kivitelezés mégis ad neki egy újszerű csavart. Vannak benne hátborzongató részek, de miután kiderül, mi is a történet pontosan, már nem olyan érdekes.

2020.01.05 brsvktr87

Kissé átlagos, önmagát mégis túlságosan komolyna vevő sorozat, amit tele szeretnének pakolni súlyos pillanatokkal, csak nem igazán sikerül, mert nincs meg az alaphangulat.

2020.07.02 bill

Ez egy remekül kivitelezett, de szörnyen béna forgatókönyv, telis-tele lukakkal, amiket, feltételezem, olyanokat nem fog érdekelni, akik ehhez hozzászoktak már.

(2020. 12. 04.)
Sajnálom, mert lehetett volna ebből egy igazán jó film is, így viszont csak egy egyszernézős alkotást sikerült összehozni, amiben vannak nagyon jó megoldások és ötletek. De semmi több. Több
Collateral
2018