Catfish

A Catfish című dráma egy fiatal srácról szól, aki megismerkedett egy lánnyal az interneten keresztül, majd vállalta, hogy barátai filmre vehetik a kapcsolat alakulását, a kezdeti üzenetváltásoktól az első találkozásig, mely döbbenetes igazsággal szolgált a fiatalok számára...

(erare)

Premier: 2010.01.22.

2019.02.26 Eniq

Nagyon szeretem ezt a dokumentumfilmet. Ez nem egy megírt történet a valóságot filmezték le a fiúk habár sokan megkérdőjelezték ezt tudom. Egyszerűen imádom a filmet az elejétől a végéig nagyon tanulságos és számomra kicsit szomorú is. A zenét ami az elején és a végén van nagyon szeretem.

2017.02.15 gennaddifix

Én semmit nem tudtam erről a filmről korábban, egyszerűen csak belevetettem magam. Érzelem dús és szórakoztató dokumentumfilm, ami nagyon igényesen és kreatívan van megcsinálva. Sajnos nem hárult rá nagy figyelem, ez nagy kár, de mindenképp érdemes megnézni!

2014.12.15 ovejuna

Hát, ehhez kellett egyfajta exhibionizmus. Nem tudom, hogy mennyire kitaláció az egész, minden esetre a film nagyon valósághű. Egy kicsit zavaró, hogy abszolút amatőrre, rángatózó kamerákkal és rossz képminőséggel van tele. De ettől még nagy élmény a film!

A Rogue Company stúdió 25. kiadott filmje.Szerző: mamiéstöti2