Bűbájos boszorkák

Bűbájos boszorkák

Charmed

Három lánytestvér története, akik anyjuk tragikus halálát követően rádöbbennek, hogy boszorkány képességekkel rendelkeznek.

(hp)

Premier: 2018.10.14.

1. évad (2018) - 22 epizód
2. évad (2019) - 19 epizód
3. évad (2021) - 8 epizód
4. évad - 2 epizód

2022.06.07 JRD

Méltatlan újrázása egy jó sorozatnak...

Hogy milyen volt az eredeti sorozat? Ötletes, egyedi, érdekes, remek színészekkel akik fantasztikusan alakították a rájuk bízott karaktereket. Egy szerethető sorozat, mely valóban szórakoztató, és a kor technikájához képest látványos volt. (És valahol talán megteremtette a misztikus sorozatok alapjait.) Hogy milyen ez a sorozat? Nos, tömören: sz¬*r. Kifejtve: nagyon sz*r. Pár rész után "sírva" adtam fel. Talán, ha nem ismertem volna az eredeti szériát, akkor jobbnak találnám? Nem. Felejthető történetek felejthető színészekkel, felejthető rendezéssel, felejthető trükkökkel. De kinek mi tetszik. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.06.06 WaldyxMan

Ez nem az eredeti remake-je. Az eredetinek jobb cselekménye és még jobb speciális effektjei is voltak. Az írás borzalmas, és úgy érzem, mintha erőltetett lenne. Megnéztem 2 epizódot és mindkettő szar volt.

2020.08.11 WaldyxMan

Ez nem a Bűbájos boszorkák. Ez tiszta szar. Az eredeti sorozat olyan erős, olyan szívszorító volt, és olyan tökéletesen megírt és elképesztően játszott a nagyszerű Holly, Shannen, Alyssa és Rose jóvoltából. Ez csak egy nagyon gyenge remake. Olcsó, ro... Több