Chipkatonák

Chipkatonák

Small Soldiers

Mikor a játékkészítők már nem tudnak mivel előállni, mi mást is tehetnének, mint hogy katonai chipeket ültetnek be az akciófigurákba. A baj akkor kezdődik, amikor halálos mesterséges intelligenciával ellátott műanyag bábuk elszabadulnak. Márpedig pontosan erre kerül sor az amerikai kisvárosban,… Több

Premier (HU): 1998.10.22.

2023.09.24 Jocpappa

10/7 – A legmenőbb film az alsó tagozatban

Nosztalgia pt. 2: Gyerekkorom egyik legmenőbb filmje, amit ritkán volt alkalmam látni. Egyrészt mert nem nagyon engedték, amiért erőszakos, másrészt mert ritkán adta a tv. Ha leadták, másnap mindenki Chip Lecsap Őrmester volt az osztályban. Egyszer ki is kölcsönöztük videókazettán, de olyan sz*r volt a szalag, hogy Faterom nem engedte újranézni, nehogy tönkretegye a videólejátszónkat. Akkor megfogadtam, hogyha felnőtt leszek, megveszem videón, és mindennap megnézem. Hálát adok ma is az internetnek.

2016.07.19 ArpiHajdu és Réci

Nemrég láttam az egyik gyerekkori kedvencemet, s sikerült nosztalgikus hangulatba ejtenie. Emlékszem, hogy kissrácként nyagattam a szüleimet, hogy szerezzünk be valahogy mi is chippeket és szereljük be a játékkatonáimba, és akkor életre kelnek és az ... Több

2016.06.23 postaslaszlo8

Nagyon régen láttam ezt a filmet, de arra emlékszem, hogy tetszett, elég kis egyedi ötletes film lett, egyszer miindenkinek látnia kell, mondjuk mára már elég poénos egy film.

2019.04.25 Norbert93

Tetszeni akkor is tetszett, de nem nyerte el úgy a tetszésemet, mint az akkori gyerekfilmek. Kicsit gagyi, kicsit ostoba, de élvezhető és jópofa film. Ma már azért elég idejétmúlt, így megnézése olyanoknak okozhat némi örömet, akik gyerekkorukban is látták, szerették.

2021.03.24 BoBamburg

Mai szemmel is egy tök jópofa és szórakoztató film, de az ereje egyértelműen a nosztalgiában rejlik. Mármint utoljára kiskoromban láttam, és szép emlékeim voltak vele kapcsolatban. De ettől függetlenül is baromira tetszett.

Tommy Lee Jones adja a hangját Chip Hazard őrnagynak, aki a film második felében leégeti az arca egyik oldalát, utalva Jones kétarcú szerepére a Mindörökké Batmanben (1995).Szerző: Thibo84

Alan Abernathynek van egy macskája. A való életben Gregory Smith allergiás a macskákra.Szerző: Thibo84

Anne Spielberg is közreműködött a forgatókönyv írásában.Szerző: Thibo84

William H. Macy neve is felmerült Irwin Wayfair szerepére.Szerző: Thibo84