Karácsony a vadonban

Karácsony a vadonban

Christmas in the Wild
KCintia

Kristin Davis

Az afrikai utazás előestéjén elhagyott nő egyedül utazik a szafarira, ahol megismerkedik egy elefántvédővel.

(qwer)

Premier: 2019.11.01.

2023.03.06 cynicalrealist

Jumbo Jet helyett Cesna

Csaknem teljesen sterillé lúgozott afrikai állatmentős-romantikus történetről van szó, aranyos elefántokkal és persze fontos társadalmi üzenettel. A filmkészítők végig vigyáztak arra, hogy nehogy megrendítő alkotást hozzanak össze, és bár a film eleje felé megjelenik egy leölt elefánt a háttérben, mindezt sikerült rendkívül visszafogottan, már-már szégyenlősen interpretálni. Szóval garantált a siker, mondanám, de igazság szerint a történetvezetés elég szellős, sztori helyett a film leginkább egy afrikai stílusú zenével aláfestett állóképekből összeollózott tablóra hasonlít. Rob Lowe persze elviszi a filmet a női nézőknek, Kristin Davis remek MILF-ként a férfi nézőknek, John Owen Lowe a tinilányoknak – meg persze a kölöknek nem árt egy kis atyai rásegítés –, az elefántok meg jók lesznek a gyerekeknek. Szóval túl tökéletesre akarták csinálni a filmet az alkotók, így lett belőle egy átlagos, felejthető mű, amit legalább nem kell leállítani, ha az ember kiugrik sörért a konyhába.

2021.10.28 KCintia

Szeretnivaló

A történet alapjáraton nem mutatott újat, mint más romantikus filmek, de(!) szeretetreméltó film lett belőle. Az elefántok gyönyörűek voltak, és nagyon tetszett, hogy bele lettek vonva a filmbe. A táj megjelenítése pedig egyszerűen csodálatos. Az ember a film után talán még el is vágyna Afrikába. Maga a film néhány helyen hiányos volt számomra, de ez annyira nem is számít most, hisz ez egy igazán szívmelengető film lett.

2022.05.01 Klauka89

Nagyon kedves, szeretetreméltó film. Gyönyörű felvételek, igazán szép oldalról bemutatva Afrikát. Mivel imádom az elefántokat, és a karácsonyi filmeket ez éppen nekem való. Volt benne romantikus szál, New York és valami, ami annyira más mint az amerikai nyüzsgés és benzingőz. A kis elefánt pedig egy csoda!

2021.07.02 Vanda Dandé

Kedves, szórakoztató film.

2019.12.25 Jázmin Nagy

Az egyik kedvenc karácsonyi filmem. Megéri megnézni.

A filmben feltűnik Rob Lowe fia, John Owen Lowe is.Szerző: indingo

Rob és John Owen Lowe a Jogászok ásza című sorozatban már játszottak együtt. Szerző: indingo

Dash és Lily
Good Trouble