K.bogi

5. évad (2011) - 13 epizód
Linda Hamilton
Stacy Keibler
Adam Baldwin

Chuck Bartowski egy átlagos számítógép szerelő a burbanki Buy More-ban. Élete egy csapásra a feje tetejére áll, miután egy volt főiskolai barátjától, a CIA ügynök Bryce Larkintól egy kódolt e-mailt kap. Miután megnyitja a levelet, Chuck agyában a világ legnagyobb kém titkainak utolsó másolata… Több

Zene: Tim Jones
Premier (HU): 2009.07.14.

2017.08.21 Deku

Nagyon halványan emlékszem már a részletekre de az megmaradt, hogy nem volt semmi érdekes benne. A sztori semmilyen lett, a karakterek szintúgy. Nagyon nem javaslom.

2016.03.27 Alexa

Porgos, valtozatos kemsorozat, kello humorral es mellekszalakkal. A karakterek szemelyisege is folyamatosan fejlodik. Az elso 3 evad volt szerintem a legjobb, utana mar kisse vontatotta valt, es amiert szerettem a karaktereket, az kisse atalakult a v... Több

2016.07.21 K.bogi

Nagyon jó sorozat. Az ilyenek miatt nem fellegzett még be a tv-nek. Bár az első évad tény hogy sokkal sokkal jobb mint akármelyik sorozat, ez is beleesett a nyugalmi gödörbe, mivel sikeres volt kezdetben. Elkényelmesedtek kicsit az írók, de ettől még a szerelmi szál és a színészek miatt is nagyon jó sorozat.

2015.03.23 Galway

Fergeteges! Barátnőm beszélt rá, hogy nézzem a sorozatot. Imádom. Mondhatni azonnal rákattantam. szerintem egy hónap alatt végignéztem, tekintve hogy négy évad van, negyven perces részekkel... azt hiszem nem kis teljesítmény.. Romantikus, vicces, akciódús. Ajánlom mindenkinek.:D

2016.11.20 Szivárvány1

Még premieresen kezdetem el nézni és sokáig magával is vitt a sorozat, de egy idő után kezdett unalmas lenni és el el maradtam a részekkel. Kicsit erőltett a szerelmi szál is már, de elszórakoztatja az embert, de csak úgy ha nincsenek nagy elvárásain... Több

A Buy More televízióinak képernyőin látható felvételek valamilyen módon mindig utalnak az adott rész eseményeire.Szerző: hp

Chuck szinte mindig Converse Chuck Taylors cipőt hord, melyekre a szereplők a sorozatban "Chucks"-ként hivatkoznak.Szerző: hp

Zachary Levi 2013-ban a National Public Radionak adott interjújában elmondta, hogy vissza kellett mondani egy Broadway-szereplést (Young Frankenstein), miután zöld utat kapott a sorozat. Szerző: hp

Habár a Buy More a legkorszerűbb elektronikai termékeket árusítja, a pihenőszobában egy 1985-ös Hitachi televízió látható.Szerző: hp

Sarah Lancaster, aki Zachary Levi nővérét játssza, mindössze 7 hónappal idősebb a színésznél.Szerző: hp