Conan, a pusztító

Magnus

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier: 1984.06.29.

2020.07.27 Interfectorem Sabnock

Méltó folytatása a Barbárnak. Izgalmas, fordulatos fantasy, mesevilág, ami elvarázsol minket. Schwarzi kezd belejönni a kamera előtti játékba. Igaz, még sok a manír és a póz, de amúgy minden rendben.

2016.05.22 Yosihiro

remek fantasy és jó folytatás szerintem. nekem mindkettő tetzsik itt még nem a technológia és a szinészi alakítás volt a lényeg. valahogy el kellett adni egy történetet és ez sikerült. Egy ugymond"meseét" igy feldolgozni azért valjuk meg nem sikerült... Több

2015.05.12 ZeroHero

Régi film, bájos és nevettető bakikkal, és elhanyagolható színészi teljesítményekkel! Mégis szeretem, nagyon jó kis kikapcsolódás! Öröm nézni, a kormányzó urat, fiatalon ereje teljében! Akkoriban sok srác tekintette etalonnak Arnold bácsit, és szeret... Több

2017.03.25 TribeBubu

Nekem ez nagyon tetszett. Igaz, kicsit béna a történet és mai szemmel a kivitelezés is bugyutának néz ki, de gyerekkoromban odavoltam az ilyen fantasy-kért. Meg szerintem a maga idején ez egy nagyon látványos film volt.

2016.04.27 D. Shaday

Sokan utálják, de nekem speciel jobban tetszett az első résznél. Az tény, hogy gyerekes egy kicsit, viszont Conan figurája itt sokkal szimpatikusabb. Valahogy sokkal inkább pörgött az egész, engem jobban megfogott.

A Conan a pusztító után terveztek harmadik részt Conan, a hódító néven, de mivel a második rész nem érte el a kívánt sikert, elvetették az ötletet. Szerző: stevepisti

A készítőknek gondot okozott akkora lovat találni a Bombaata karakterét játszó Wilt Chamberlainnek, amiről nem ért le a lába a földre.Szerző: stevepisti

Zula karakterét eredetileg egy afroamerikai férfi színésznek szánták.Szerző: stevepisti

63 ember veszti életét a filmben.Szerző: Norbi