Cowboyok és űrlények

Cowboyok és űrlények

Cowboys & Aliens
HE7EDIK

1987-ben Arizónában egy amnéziás férfi támolyog be Absolutionbe. Fogalma sincs ki ő, és hogy került oda, az egyetlen nyom, amin elindulhat, egy rejtélyes bilincs a csuklóján. A város lakói félelemben élnek Dolarhyde ezredes vezetése alatt, azonban a félelem egészen új formáit… Több

Rendező: Jon Favreau
Ország: Amerikai Egyesült Államok, India
Premier (HU): 2011.08.25.

2019.08.18 Lonka

Igazi scifi. Látványos, hangulatos és a története is újszerű volt, jól építkezett és a végén megvolt a csattanó is.

2017.10.01 indingo

Nekem marháta bejött a film. Ilyen címmel egy übergagyi Z-kategóriás filmet vártam. Voltak hibái, azt nem mondom, de sok kérdé merült fel bennem a film közben és ez a vasnyugatos helyszín is nagyon egyedi volt.

2017.12.10 Deku

Nem is tudom miért vágtam bele egy ilyen filmbe de legközelebb hallgatok a megérzésemre. Nagyon gyenge darab. Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat.

2018.07.19 HE7EDIK

Nagyon gyenge film mint sztoriban, mint kivitelezésben. Már az is abszurd, hogy a westernt össze akarták mosni az ufokkal, kíváncsi lennék mit szólt ehhez mondjuk Sergio Leone....no de ilyen béna külsejű idegenekkel, vicc kategória. Akik dobnak kicsi... Több

2018.07.25 Norbert93

Amilyen hülyén hangzik a cím, olyan a film is. Nagyon gyenge és felejthető alkotás.

A filmkészítők elismerték, hogy a földönkívüli lények megjelenését nagyban befolyásolták A nyolcadik utas: a Halál (1979) és a Ragadozó (1987) című filmek idegen lényei.Szerző: Thibo84

Azért választották Daniel Craiget, mert kifejezetten hasonlít Steve McQueenre, aki A hét mesterlövész (1960) című epikus filmben szerepelt.Szerző: Thibo84

Hiába próbálták rávenni Jon Favreau-t, hogy 3D-ben forgasson, a western zsáner miatt rendező ragaszkodott a hagyományos technikához.Szerző: hp

Az előkészületek fázisában Robert Downey Jr. is esélyes volt a film főszerepére, azonban egyéb elfoglaltságai miatt nem tudta vállalni a forgatást. Ezt követően a karaktert átnevezték és átírták, végül pedig Daniel Craig kapta meg a szerepet.Szerző: hp