Csillagközi romboló: Penge

Csillagközi romboló: Penge

Battlestar Galactica: Razor

A Cylonok pusztító támadásának előestéjén Kendra Shaw szolgálatra jelentkezik a Pegazus csillagromboló fedélzetén. Azon a végzetes napon az emberiség sorsa örökre megváltozik, de Kendra élete is új irányt vesz: parancsnoka, Cain admirális "pengévé", azaz különleges harcossá képzi ki őt. A Csillagközi Romboló: Penge fellebbenti a fátylat a Pegazus elmondatlan történetéről a Cylonok rohamának csodával határos túlélésétől kezdve a Lee Adama parancsnoksága alatt végrehajtott első torokszorító küldetéséig. A rajongók számára kihagyhatatlan ez az akciódús kaland, amely vérfagyasztó titkokat tár fel az emberiség végzetéről és a Csillagközi Romboló legendájának utolsó fejezetéről.

Premier (HU): 2009.03.19.
Több

2017.10.25 Deku

Nemes egyszerűséggel számomra nagyon tetszett ez a kedves kis film. Igazán szerethető a film, szerintem igazán kellemes mű, amit nem nehéz kedvelni bármilyen korosztály számára.

2015.08.07 Peeves112

Hihetetlenül jó film. Szórakoztató és izgalmas. A szereplőgárda nagyszerű, fantasztikus színészekkel. A történet egyszerű, de leköti az embert. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom, mindenképp meg kell néznie.