Papák haptákban

Papák haptákban

Dad's Army

A második világháború idején Nagy-Britannia déli városaiban a veteránokon kívül már senki nem maradt, aki harcolhatna a nácikkal, a katonákat ugyanis a tengerentúlra vezényelték. Az egység életét alaposan felkavarja egy újságírónő és egy német kém érkezése.

Az 1968-as klasszikus szituációs… Több

Catherine Zeta-Jones
Bill Nighy
Michael Gambon

2017.09.23 HercegPeter

Mivel én nem láttam az alapműt, így nem tudom összehasonlítani sem vele. Ez egy nyugodt, békés és kedves film, nem is akárkikkel a főszerepben. Nem kifejezetten vicces, inkább helyenként megmosolyogtató. Michael Gambon nagyon aranyos ebben a szerepbe... Több

2016.08.17 achyles77

Vannak filmek, melyeket szépen békén kell hagyni és nem elkészíteni a friss, új verziójukat. Ennél a filmnél is ez volt a helyzet. Nem kellett volna megbolygatni az elődjét. Mert ez erőltetetten vicceskedik és majmolja a vígjáték elemeit. A színészek még csak-csak, de a többi már nem jó.

Bill Nighy karakterét az eredeti sorozatban John Le Mesurier játszotta. Le Mesurier alakította Zsákos Bilbót a BBC Radio Gyűrűk Ura rádióközvetítésekor, amiben Nighy játszotta Csavardi Samut.Szerző: puffancshercegnő

Kelet Yorkshire-ben, Bridlingtonban forgatták a film egy részét.Szerző: puffancshercegnő

Két színész is visszatért az eredeti tv-s szereposztásból: Ian Lavender (Pike közlegényt alakította az tv sorozatban) mint Pritchard tábornok, és Frank Williams mint Timothy Farthing, akit az eredeti sorozatban is alakított. Jones kisteherautója is ugyanaz, mint amit a sorozatban használtak.Szerző: puffancshercegnő