Bolgár rózsaolaj

Bolgár rózsaolaj

Damascena

Techo már ifjúkorában magába szívta a rózsaolaj szeretetét, a Rózsavölgyben töltött gyermekkor az egész életét meghatározó emlékeket adott neki. A kommunizmus bukása után úgy döntött, megpróbálja az üzleti életben kamatoztatni a rózsaolajlepárló üzemben szerzett tapasztalatait, és saját… Több

Ország: Bulgária
Premier: 2017.11.03. | HBO Max (2020.05.01.)

2020.03.25 Zsófia

Maga a sztori szerintem nem nagy eresztés, de a film alaphangulata és persze a karakterek nagyon el van találva. Már csak emiatt is érdemes megnézni, szerintem. Bár ettől függetlenül nem gondolom, hogy egy újranézős darab lenne.

2018.10.13 feri1

Nem vártam túl sokat ettől a filmtől, az egész egy kissé melodramatikusnak indult, persze aztán remekül kibontakozott a történet, hogy gyakorlatilag teljesen magába szippantott.

2019.04.22 Tom

Nem egy unalmas, agyoncsépelt történet, ami mindenképp a film előnyére válik. Érdekes látni, hogyan lehetett sikeres karriert építeni a régi rendszer bukása után, szóval afféle kordokumentumként is értékelhető a film.

2020.03.24 FarCry

Nem valami izgalmas történet, egyfajta visszatekintés a szocialista mindennapokra. Annak, aki nem élt a korban, még akár érdekes is lehet, számomra nem több egy egyszer megnézhető, feledhető darabnál.