Derült égből apu

Derült égből apu

Demain tout commence
Omar Sy

Samuel mindenféle problémától mentes, gondtalan agglegényéletét éli a napsütötte Dél-Franciaországban. Egy nap váratlan esemény zavarja meg futó kalandokkal színesített, békés hétköznapjait: betoppan egy régi barátnő az életéből és kiderül, hogy van egy lánya, akiről eddig nem is… Több

Rendező: Hugo Gélin
Író: Eugenio Derbez
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2016.12.15.

2021.09.12 Klauka89

Megható film

Nekem is sikerült megkönnyezni a végén, szép film. 10/10

2017.06.18 indingo

Vígjátékra számítottam, de nem azt kaptam. Ettől függetlenül tetszett a film, megrázó és felkavaró történésekkel. Omar Sy nagyszerű színész.

2017.10.22 Deku

Bitangos kis film lett az egyszer szent, nem volt hiánytalan de hát szinte semmi sem az. Eszméletlenül jó lett a film. Azt hiszem nagyon egyben volt a történet, remek volt a története.

2018.12.25 HercegPeter

A cím alapján én is vígjátékot várta, csak úgy mint a többi kommentelő és félig igazam is lett, legalábbis abból a szempontból, hogy az első fele vígjáték, míg a második egy kemény családi dráma. Egyébként egy szép történetről van szó, amely igényes ... Több

2017.07.11 Szilonka

Nem pont ilyenre számítottam, sokkal tartalmasabb lett. Én egy vígjátékra számítottam és happy endre, hát nem ezt kaptam. A francák mostanában elég jó filmeket csinálnak, nem csodálom hogy az amcsik másolják is őket rendesen.

A film 21 103 880 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 15 825 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Derült égből apu egy világsikert arató mexikói vígjáték francia remake-je.Szerző: BéBé

Omar Sy korábban történelmet írt, amikor első fekete bőrű színészként megkapta a legjobb színésznek járó César-díjat az Életrevalók című filmben nyújtott alakításáért. (Vertigo Média)Szerző: ps

Ez francia rendező második játékfilmje. Gélin korábban forgatókönyvíróként szerzett magának hírnevet a filmes szakmában.Szerző: ps

(2016. 12. 17.)
Hát, köszönjük szépen: igazán fantasztikus, hogy már a franciáktól is érkezhet olyan gejl remake, mint amilyeneket az amerikaiak szoktak csinálni a gyengébb formájukban. Nem minden cuki, ami Omar Sy. 40/100 Több
Bolhafészek
2016