A megölhetetlen

A megölhetetlen

Don't Kill It

Egy ősi démon egy Mississippi melletti kisváros lakóit terrorizálja.

(ps)

Rendező: Mike Mendez
Forgatókönyvíró: Dan Berk, Robert Olsen
Premier: 2016.08.27.
Kristina Klebe

2020.08.27 Bri1986

Ez egy vicc

Nekem nagyon tetszett!Dolf egy negyed osztájú szinész,nem is vártam többet a filmtől!Az alap sztori tetszett,Dolf hozta a gagyi formáját,számomra szórakoztató volt!HORRORNAK EGY PILLANATIG SEM MONDANÁM!Inkább nevetséges,mert még vígjáték kategoriába sem sorolnám!Ultra gagyi,de pont ezért nagyon tetszett!

2018.06.07 HercegPeter

Egy film, ahol a gyilkolászásnak több értelme van, mint magának a történetnek, ami egyébként annyira egyszerű, mint a faék, de legalább ennyire kézenfekő is. Az elején még akár várhatnánk is valamit a filmtől. A végére rájövünk, hogy hiba volt egyált... Több

2020.01.16 AngelCass

Egy magát komolynak vevő komolytalan démonvadászat

Óhatatlanul is a Supernatural jut eszemben ,na nem mert hasonló minőségek távolról sem hanem mert ott ismerhettük meg a démoni megszállás jeleit a fekete szem , szentelt víz elleni érzékenység, zavarodottság .Nagyon figyeltek a részletességre csak közbe elfelejtettek egy komoly horror filmet forgatni . Már már humoros volt mikor a démon egyik testből a másikba vándorol és mészárol le mindenkit egy nagyon idegelő sikoltozás közben ,holott ennek a résznek félelmetesnek kéne lenni de valahogy nem tudtam komolyan venni a logikátlanságokat.Igazából jól jött ez a film mert kicsit sem rémisztő de valami oknál fogva néztem talán kíváncsi voltam mit is akarnak kihozni belőle a készítők. Igazából nem végtelenül rossz film mint például a Warm Bodies .Kezdő horror rajongónak ajánlanám aki még csak kacérkodik a műfajjal mert akit ez beparáztat az ne is mélyüljön bele a horrorba.

Az FBI ügynök Evil Lynnként emlegeti Evelynt. Ez egy utalás Dolph Lundgren egyik filmjére, a He-Manre, amiben van egy Evil Lynn nevű karakter.Szerző: AngelCass

Egy ideig úgy volt, hogy Ron Perlman alakítja majd a főszerepet, mely végül Dolph Lundgrennél landolt. Szerző: hp

Mike Mendez több mint három évig dolgozott azon, hogy tető alá hozza a projektet.Szerző: hp

12 nappal azt követően, hogy a produkció zöld utat kapott, máris megkezdődött a forgatás. Szerző: hp