Egy rossz lépés

Egy rossz lépés

One False Move

Három Los Angeles-i drogkereskedő gyilkosságba keveredik és jobbnak látják, ha egy időre eltűnnek a zsaruk szeme elől. Egy csendesnek hitt arkansasi kisvárosban próbálnak elrejtőzni a hatóságok elől - úgy gondolják, a helyi seriff nem zavar majd sok vizet. De tévednek: "Hurrikán" Dixon nem az az ember, aki tétlenül nézi, hogy gyilkosok veszélyeztessék a kisváros nyugalmát. Miközben már az FBI is Arkansasban kutat a dílerek után, a seriff megteszi az első lépéseket a végső leszámolás felé.

Premier: 1992

2018.12.22 Sonny

Nem mondom, hogy régen minden jobb volt, de ennek a filmnek még megvan az az igazi feszült krimis-thrilleres hangulata, amit az utóbbi évek hasonló műfajú filmjeiből hiányolok. Abszolút nyerő, megéri megnézni.

2015.09.01 Mr. Zero

Nekem nagyon tetszett ez is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2017.03.14 petera050

A forgatókönyv nem túl eredeti, a filmnek inkább az értelmezés skáláján vannak pozitívumai. De még így is a jobbak közé tartozik, és a szépséghibái ellenére is szerintem hatással volt a műfaj további fejlődésére.

A Rotten Tomatoes oldalán 98%-os értékelést kapott 45 kritika alapján.Szerző: Bogi87