Ne szólj szánk!

Ne szólj szánk!

Our Lips Are Sealed

Mary-Kate és Ashley, az ikerlányok egy megrögzött gengszter ellen tanúskodtak, így belekerültek az FBI tanúvédő programjába. Sajnálatos módon azonban a lányok képtelenek tartani a szájukat, a személyazonosságuk titkát folyton elkotyogják, így újabb és újabb városba kell átköltözniük, míg végül egyetlen hely marad, ahol biztonságban lehetnek: Ausztrália. Úgy tűnik, a kenguruk földje maga a Paradicsom a tinilányoknak, a csinos szörfös fiúkkal, a tengerrel, nappal, de nem meglepő módon a kémek ide is követik őket, és kezdetét veszik az izgalmasabbnál izgalmasabb és mulatságos kalandok. De ez az ikerpár utolsó esélye. Ha eljár a szájuk, búcsút kell venniük az imádott Ausztráliától is. Vajon ezúttal tudnak titkot tartani?

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier: 2000.11.21.
Ryan Clark
Scott Swalwell

2018.03.27 NFG

Véleményem szerint ebben a filmben nincs semmi extra amit nyújthat, mégis úgy gondolom kellenek ilyen alkotások is! Ez pedig még egy kicsit talán jobb is lett ezeknél az átlagos filmeknél!

2018.03.27 SzFa

Nem tetszik, hogy ennyire lehúzzák a filmeket, amiben az Olsen ikrek vannak. Pedig szerintem könnyed, aranyos, szórakoztató tini film. Divat, szerelem, pasik és kaland jellemzi a filmet.

2015.10.25 ZsoltSon

Könnyed, remek és vicces. Nekem nagyon tetszenek az Olsen lányok filmjei.

2015.03.26 Mirci

Rettentően amatőr és átlátszó az egész történet; gondolkodni sem enged, mivel mindent tálcán kínál eléd. Egy nagy adag popcorn és mehet a bambulás.