Eleven testek

Eleven testek

Warm Bodies
kodin1

R (Nicholas Hoult) egy kissé különbözik zombi társaitól, akik egy ismeretlen vírus következtében váltak élőhalottá. A fiú, miután megismeri Julie-t (Nicholas Hoult), az eleven lányt, menthetetlenül beleszeret. A két fiatal között kialakuló kapcsolat nemcsak a saját jövőjükre, de az egész… Több

Forgatókönyvíró: Jonathan Levine
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2013.04.11.

2021.04.24 Di Canio

Nem jött át ez az elgondolás; nem unalmas, inkább csak olyan túlgondolt ez a zombi szerelem, értelmetlen az egész.

Na hát azért ezt is megnéztem. Szerelmes zombi, akit a csontik üldöznek, megeszi a lány pasijának az agyát, majd beleszeret. A lánynak ez nem gond... jó ez a zombi neki, hiszen most éppen szingli. Emberek, azért ez már gáz, minden szinten. Hihetetlen gyenge és beteg film. Köszi, de köszi nem.

2017.10.26 indingo

A zombis téma egy újfajta megközelítése. a már-már lerágott csont téma egy egészen újszerű megoldása. Érzelmes történet egy különleges atmoszférában.

2017.09.24 Deku

Ezt a filmet többször biztos, hogy nem fogom megnézni annyira lehangoló volt, hogy arra nincsenek szavak. Azt érte el összesen, hogy ritka nagy csalódást okozott annak ellenére, hogy nem voltak elvárásaim.

2017.08.05 Orosz István

Nekem tetszett, érdekes történetet vonultat fel. Tetszik ez a zombi, akiben maradt emberi darab, és érezni kezd a csaj iránt. A vége is jó, szóv nem egy átlag történet.

A film Rómeó és Júlia utalását több példa is erősíti: a főszereplők nevei (Julie és R), a szórakoztató erkély jelenet és Julie ex-barátjának neve, ami nem más, mint a Perry (Paris).Szerző: ArpiHajdu és Réci

A főszereplő, Nicholas Hoult állítása szerint sokat merített Ollókezű Edward karakteréből. Szerző: SódóGA

Nicholas Hoult és a többi zombit játszó színész cirkuszi artistákkal készült fel a forgatásra, hogy megfelelően tudjanak mozogni. Szerző: SódóGA

Mivel a filmben a zombik nem tudnak rendesen beszélni, hosszas belső monológok során bontakozik ki a történet nagy része.Szerző: SódóGA