Evolúció

Evolúció

Évolution

Az Évolution című filmdráma főhőse a fiatal Nicholas, akinek mesés otthonában fiatal nők és férfiak fordulnak meg. A tengerparti kisvárosban egy alkalommal Nicholas talál egy holttestet a tengerben, s ez töprengésre készteti: mi az ő létezésének értelme? Miért lesznek… Több

Ország: Franciaország, Spanyolország, Belgium
Premier (HU): 2016.04.10.

2020.09.10 Interfectorem Sabnock

Művészfilm,vagy művészieskedő film?Passz.Nem tudom,de tény,hogy a filmes palettáról ezek sem hiányozhatnak.Rám már nem volt akkora hatással,vagy éppen nem voltam ráhangolódva.Egynek elment,de nem tett rám mély benyomást.

2015.11.10 VérAlex

Pontosan az a fajta horror ez, mely nagyon odateszi magát. Kiváló a képi világa, pontosan a kívánt hatást érik el minimális párbeszédes elemek és a zene is.

2016.01.11 DarkLion

Nagyon durva film. Kicsit több ijesztő elemre számítottam, de cseppet sem bántam, hogy nem ilyen volt. Nekem ez a mennyiség tökéletesen megfelelt. Jó volt, hogy keveset beszéltek és kiemelném a gyönyörű helyszínt, ahol játszódik a történet. Vizuális szempontból ez egy remek alkotás.

A film összbevétele 55 985 dollár volt (imdb.com).

(2016. 02. 08.)
Évolution
Az Évolution nem jó vagy rossz film, ahhoz eleve túl értelmetlen, hogy bármi ilyenről lehessen beszélni vele kapcsolatban. (3/10) Több