Exek és szeretők

Exek és szeretők

Enough Said

Eva, az elvált masszőz magára marad, felnőtt lánya kollégiumba költözik. Élete következő szakaszát tervezgetve, találkozik Marianne-nal, aki hamarosan példaképévé válik. Marianne folyton volt férjét szapulja, ami egészen addig mulatságos, amíg Eva rá nem jön, hogy Albert, a frissen… Több

Forgatókönyvíró: Nicole Holofcener
Premier (HU): 2013.12.05. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.08.16 Crystaldeer

Imádtam ezt a filmet, kár hogy James Gandolfini utolsó filmje volt. Laza, kedves, humoros ,de inkább drámai hangvételű.

2019.08.17 indingo

Olyan jellegtelen az egész film és valahogy szereplők, a karakterek sem voltak szimpatikusok. Sok minden nem történt benne.

2017.06.24 Berto49

A történet még elment volna, meg a főhősnő is szerintem elég jó volt, de James Gandolfini szerepeltetése ilyen szerepben undorító! Egy szakállas hájtömeg, nem is csoda, hogy 51 éves korában meghalt. Színészi vénát – ha egyáltalában volt neki – még ny... Több

2019.03.14 Timcsi

Eléggé unalmas és elcsépelt történet, ezerszer hallott párbeszédekkel, beszólásokkal.

2015.04.20 Zsceeeka

Aranyos kis film. Érettebb nézőknek ajánlott, nem az a fiatal felnőtteknek készült romantikus vígjáték. Poénos, bájos és elgondolkodtató. Nagyon tetszett.

A rendező először Louis C.K-nak szánta a főszerepet, de őt nem érdekelte. Így került a képbe James Gandolfini.Szerző: Crystaldeer

Az egész filmet 24 nap alatt forgatták le, kb. 8 millió dollárból.Szerző: Crystaldeer

James Gandolfini sajnos már nem látta a kész filmet.Szerző: Crystaldeer