Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Imádom a Family Guy sajátos debil humorát, így ez a Peter általi Star Wars elmesélést is imádtam. Haláli volt ahogy átformálták Family Guy-ossá az egészet. Aki Star Wars fan annak ezt a paródiát kötelező megnéznie, az biztos.

kasztni   2016. 01. 20.

Nem vagyok Star Wars fan, de a Family Guynak nagy rajongója vagyok, szeretem ezt a fajta cenzúrázatlan, szemtelen humort. Itt viszont mintha nem mentek volna teljes gőzzel, pedig ennek a fúziónak lehetett volna ereje. Adott volt minden, hogy valami extrat alkossanak, de csak lett volna lett belőle.

Phalanx   2015. 08. 09.

Állati jó!Family Guy karakterek Star Warsba öltöztetve... a két nagy kedvencem egyben!