Félelem és Shrekketés

Félelem és Shrekketés

Scared Shrekless
Videók

A mindenki által szeretett zöld behemót ogre most újra visszatér! Shrek ugyanis a Halloween megünneplésére készül, így egy rövid időre bepillanthatunk jól ismert otthonába. Kedvenceink most is, mint mindig mulatságos helyzetekbe keverednek és szívet melengető párbeszédeket folytatnak, s természetesen az összes eddigi szereplő is kivétel nélkül felbukkan az alig félórás filmben...

Premier (HU): 2010.11.01.
Több

2020.10.20 Bazzzsi

Nekem tetszettek a kis történetek és mindig jó egy ünnep köré felépített mesét megnézni. Mézi most is vitte a prímet.

2017.04.12 indingo

Tetszett, hogy másoknak is több szerep jutott, nem úgy mint az előző részekben. Mindenki elmondhatta a saját történetét,a mézeskalács lánykát megevő télapós volt a legjobb. :)

2018.04.26 TomÁcs

A Halloween nálunk nem annyira népszerű, de már annyi filmben látja az ember, hogy egészen megkedveli. Tetszettek a szereplők kis történetei, mindegyikben volt mondanivaló.

2019.05.21 petraszab

A nagy filmeket jobban szeretem. Ez egy picit sietős és elnagyolt, de azért még így is akadtak benne humoros jelenetek.

2016.04.04 Annuska

Az alapötlete nagyon jó a mesének és a kivitelezéssel sincs semmi bajom. Hogy miért lett zöld az ogre, na azt nem tudom. Mézike karaktere - ha már sütemény - zabálnivaló. A készülő musicalre kíváncsi vagyok, bár megnézni a borsos jegyár miatt nem fogom.