Frankenweenie - Ebcsont beforr

Frankenweenie - Ebcsont beforr

Frankenweenie

Az ifjú Victor tudományos kísérletet hajt végre, hogy visszahozza a halálból hőn szeretett kutyáját, ám rövidesen szembe kell néznie a nem kalkulált, olykor szörnyűséges következményekkel.

(dulkap)

Rendező: Tim Burton
Forgatókönyvíró: Leonard Ripps, Tim Burton, John August
Premier (HU): 2013.05.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.07.25 Ms. Akárki

Tipikus Tim Burton animációs mese érdekes sötét hangulattal és képi világgal. Gyerek és kutya barátságáról szól kicsit horrorizált köntösben. De kellemes kikapcsolódás, inkább felnőtteknek szól. Gyerekeknek kicsit ijesztő lehet.

2018.01.19 mamiéstöti2

Egyedülálló ábrázolásmódú rajzfilm, mely egy kicsit elvontnak tűnik, de akik szeretik az új technikai megoldásokat azoknak ajánlom.

Tim Burton csinált egy egész estés animációs mesét csak felnőtteknek. Van egyfajta morbid bája az egésznek. Egyedi, tele élettel, és leköti a figyelmet az újszerűsége miatt. Beteges, de akinek bejön, az nagyon fogja szeretni.

2017.12.10 Deku

Nagyszerű, látványos és érdemes bepróbálnia mindenkinek ezt a kellemes filmet. Ez a film teljesen rendben volt minden téren, fantasztikusan átadta azt a hangulatot, amit létre akart hozni.

2018.10.29 dailyfilmsan

Nagyon tetszett. A rajzfilm nem f ltétlen való kisebb gyerekeknek, hiszen ijesztőek tudnak lenni a szereplők. Ez Tim Burton sajátos sötét stílusa ami nekem kifejezetten tetszik ebben a mesében. A sötét árnyultság mellett viszont a melegszívű szándék ... Több

A film a kritikusoktól pozitív értékeléseket kapott.Szerző: Bogi87

A dvd-hez még egy kétperces rövidfilmet is kiadtak, a Captain Sparky vs the Flying Saucers. Szerző: Bogi87

A premier hónapjában egy utazó kiállítást indítottak útjára, mely a bábokat és a díszleteket mutatta meg az érdeklődőknek.Szerző: Bogi87

A belső szerkezetek megalkotására svájci órásmesterek kértek fel, mert olyan picik voltak az alkatrészek és elkészítésük nagy szakértelmet kívánt.Szerző: Bogi87