Girls Trip

A film története szerint négy jó barát, Regina Hall, Queen Latifah, Jada Pinkett Smith és Tiffany Haddish New Orleans-be utaznak egy fesztiválra, ahol barátságukat tovább mélyítik az őrült partizással. Kirándulásuk a táncot, a szórakozást, randalírozást és némi romantikát… Több

Rendező: Malcolm D. Lee
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2017.07.21.
Mariah Carey
Kate Walsh
Mike Colter
Common

2017.05.06 Fiximan

Kicsit sablonos a kezdet, de aztán nagyon beindul és felpörög a film. A képi világa nem egy nagy eresztés, a történet pedig egy kicsit sablonos, de ennek ellenére irtó szórakoztató!!!

2017.05.05 SztarkTóni

Őrült partihangulat szövi át a filmet, és szerintem nem csak csajok fognak szakadni a nevetéstől. Ezt szerintem mindenkinek látnia kell, mert nem csak a szereposztás parádés, hanem az alakítások is. A film hangulata szerintem nagyon át tud ragadni az emberre, szóval teljesen átélhető. Csakis ajánlani tudom! :)

Ez Jada Pinkett-Smith és Queen Latifah második közös filmje A nagy dobás után. Szerző: hp

A film beharangozó előzetesét 2017. január 31-én hozta nyilvánosságra a Universal. Szerző: hp

A film forgatása 2016. júniusában kezdődött meg New Orleansban, Louisiana államban. Szerző: hp

A film forgatókönyvét a South Park szkriptjét is jegyző Erica Rivinoja írta. Szerző: hp