Golfőrültek

Caddyshack
spyro74
Bill Murray
Chevy Chase

Ez a golfklub nem mindennapi golfrajongókat rejt magában. A flúgos golfőrültek életét cseppet sem teszi nyugodalmassá és kiegyensúlyozottá a játék. A klub minden nap zeng a mókásabbnál mókásabb kalandoktól. A kertésztől a tulajdonoson át a játékosokig senki nem képes arra, hogy… Több

Premier: 1980.07.25.

2020.02.11 dailyfilmsan

Őrült egy film, személy szerint kifolyt az agyam néhány részénél annyira nem illeszkedett az egészbe. Ha volt is motivációja a filmnek azzal én nem találkoztam, mert megnevettetni 10%-ban tudott, magasabb értelmét nem szűrtem le csak azt hogy a pénze... Több

2019.03.31 Thibo84

Jó volt a film, parádés szereposztással, de az igazi poénokat Rodney Dangerfield szállította. Aztán neki voltak elégé izmos beszólásai, aranyköpései.

2015.01.25 andy07

Nagyon jó kis vígjáték, ami jó pár vidám percet tud szerezni. Tényleg jó kis kikapcsolódás :)

2016.01.16 hedva

Nagyon jó film. Nem mai már, de még mindig meg tud nevettetni. Akárhányszor meg tudom nézni, mindig jót szórakozom rajta. Ezt alapvetően kevés film tudja elérni nálam, de ehhez ráadásul még jó emlékek is kapcsolódnak.

2019.12.31 spyro74

Chevy Chase és Bill Murray a vígjáték nagymesterei, ebben a filmben is hozzák a formájukat. Amikor először láttam, eldobtam az agyam, annyira vicces volt, és ez a véleményem azóta sem változott róla. Nagyon jó, klasszikus vígjáték a javából.

Bill Murray improvizálta a "hamupipőke jelenetet".Szerző: kázsé

A klubház második emelete hamis volt, csak a film kedvéért építették, és belül üres volt.Szerző: kázsé

a film kedvéért tanult meg golfozni.Szerző: kázsé

A forgatás kezdete után egy hurrikán sújtotta Floridát, és a stábnak néhány napra le kellett állnia, mivel az egész golfpályát beborították a földigiliszták.Szerző: kázsé