Gorilla bácsi

Chris Potter
Faith Ford
Faith Ford
Vin Diesel

Miután felépült egy sikertelen mentőakció során szerzett sérüléseiből, a Navy SEAL Shane Wolfe új feladatot kap: meg kell védenie az öt Plummer-gyereket nemrég elhunyt apjuk ellenségeitől. Dr. Plummer egy kormányzati tudós volt, akinek az egyik szigorúan titkos kísérlete a gyerekek… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2005.04.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.11.28 Félix

Nem túl látványos. A poénok nem túl összeszedettek, Vin Diesel azért plusz pont, de a filmnek van elég sok hibája. A történet meg annyira gagyi, hogy az valami hihetetlen. Egyszer unalmunkban meg lehet nézni, de hamar elfelejtjük ezt a filmet. Átlago... Több

Egyszerűen csak rossz,és szinte nézhetetlen.Beleilleszkedik a minősíthetetlen amerikai popcorn kultúrába.Gagyi,felszínes,és semmitmondó,iszonyatos sztorival.Még a hideg is kiráz.

2016.05.22 Yosihiro

Remek vígjáték kevés szinészi alakítással szerintem én jókat nevettem rajta de a szinészi képességet ez nekem nem mutatta meg :) Összségében a film jó de szigoruan nézve 3 csillagnál többet nem ér! Ettől függetlenül remek családi szórakozás :)

2019.07.25 Ms. Akárki

Vin Diesel egyik legfurcsább szerepe. Biztos, hogy kilépett a komfortzónájából, de nagyon jól állt neki ez az óvóbácsi, gyereknevelős szerep is. Vicces és pörgős akciófilm. Érdemes megnézni.

2018.03.24 NFG

Furcsa volt Vin Diesel-t másféle szerepben is látni, nem csak a kemény akciósztáréban! Mindenesetre ez is jól állt neki! Végig jó hangulata van a filmnek!

A legelső jelenetben az óceánt valójában egy nagy úszómedence helyettesítette.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmbéli nindzsák Jackie Chan kaszkadőrcsapatában is benne vannak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Dwayne Johnson és Bruce Willis is esélyes volt a főszerepre.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Zoe Plummer (a filmben Brittany Snow játszotta) autós oktatóját nem más, mint a film rendezője, Adam Shankman alakította.Szerző: ArpiHajdu és Réci