NEO

1. évad (2016) - 10 epizód

A Guilt című sorozat főhőse egy Londonban élő amerikai diák, akinek a szobatársát kegyetlen módon meggyilkolják, ráadásul őt gyanúsítják a gaztett elkövetésével.

(hp)

Premier: 2016.06.13.

KULCSSZAVAK

2018.08.28 Gino

Nagyon igyekezett, hogy megközelítse a Fargo vagy a True Detective színvonalát ez a krimi-sorozat, de nem sikerült neki. S bármennyire is fog igyekezni a jövőben is e tekintetben, nem fog sikerülni neki. Erőltetett menet.

2016.03.23 KATE

Megnéztem a pilot epizódot és megköszönte a lehetőséget, de nálam kifújt ennél a pontnál ez a sorozat. A karakterek bosszantóan rosszul kidolgozottak, a sztori rémes, a forgatókönyv is rettenetes. A főszereplő csaj pedig különösen irritált.

2016.05.23 gennaddifix

Tele volt a sorozat kiaknázatlan képsorokkal, rosszul megszerkesztett párbeszédes részekkel, rémes színészekkel és egy eléggé hiányos történettel. Nem kell megnézni, ha nem muszáj.

2016.07.03 fester

Nekem tetszett, habár a színészek rémesen gyengék voltak benne. A sztori jó, a kivitelezés is a helyén volt.

2018.07.15 NEO

Nem tudtam eldönteni, hogy a sorozat a késői kamaszoknak vagy a felnőtteknek íródott. És mivel nem tipikusan krimijellegű, így a műfajjal is bajban voltam. Nem néztem végig az első évadot, annyira nem kötött le. Vannak ennél izgalmasabb és érdekesebb sorozatok is.

A Grace szerepében látható a James-t alakító Anthony Head lánya.Szerző: erare