Hamupipőke-történet

Hamupipőke-történet

Another Cinderella Story

A suli az egykori tanulója, az azóta ünnepelt tinisztárrá lett Joey Parker látogatását ünnepli. Ennek kapcsán táncos tehetségkutató versenyt szerveznek, melynek nyertese szerepelhet Joey legújabb videoklipjében. A reménykedők között van Mary is. Az álarcos bulin Mary véletlenül Joey-val kerül össze. A fiú meg akarja találni a lányt, aki a maszk mögött rejtőzött. Némi nehézség árán összejönnek, ám ezt rossz szemmel nézi Joey volt barátnője. Ármánykodásával sikerül elválasztani őket egymástól. Amikor Joey rájön, hogy mi történt, arra kéri Mary legjobb barátnőjét, beszélje rá a lányt, hogy induljon a tehetségkutató vetélkedőn.

Forgatókönyvíró: Leigh Dunlap
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2009.11.24.

2019.06.18 Zsolti01 Nézhetetlen

Nem lett jó. Más élőszereplős adaptációk jobban szoktak sikerülni, de ez felettébb rossz lett szerintem. Nekem nem jött be, de egy próbát megér másnak.

2017.12.21 Deku

Na ez az amikor én azt mondom, hogy jobb lett volna bele se kezdeni. Rémes, de tényleg ez olyan érzést adott, hogy arra nincs jó szó. Kimondhatatlanul nem tetszett.

2019.05.31 Ms. Akárki

A történet nagyon nagyon gyenge, de Selena Gomez aki szereti az ezt a filmet is szereti. Tipikus tini romantikus film a tündérmesével. Csak ebben a Hamupipőkében most nem énekel, hanem táncol a női főhős főleg. Nagyon élveztem. Nem kell tőle sokat várni, de amit csinál a film azt jól csinálja a maga stílusában.

2016.07.26 Leilani

Egy modern Hamupipőke feldolgozás, nekem nem tetszett , bár rossznak sem mondanám. Selena Gomez jól játszik benne, bár a történet nem teljesen kidolgozott és valahogy hiányzik az összhang a filmből.

2019.03.09 Vágottszemű Nézhetetlen

Ez nagyon rossz volt. Nem kellett volna a filmet leforgatni se. Ez nagyon rosszul sikerült. Szerintem nincs olyan ember aki ezt a filmet élvezné vagy tetszene neki.