Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Harold és Maude (1971)

Harold and Maude

dailyfilmsan   2019. 03. 01.

Nagyon poénos a filmm de nekem kicsit bizar volt a néni és a fiatal srác kapcsolata. Igaz a néniben volt valami életimádat de akkor is.Nem mondom hogy kihagyhatatlan darab de nem rossz és meg lehet nézni egyszer.

Sniper   2016. 03. 05.

Nagyon tetszett a film, igazán szerettem. Megvan benne az a kattant és abszurd vonal, amit én kedvelek a kicsit művészfilmekben. Szeretem amiatt is, mert ellentétek vonulnak fel, melyek mégis kiegészítik egymást, mint pl. a két főszereplő életkora. Szép film; nagyon tanulságos és megható.

Toncsi   2015. 01. 30.

Nekem túl szomorú volt és komor. Vannak ennél jobb filmek is a témában.

4. helyen szerepelt a Entertainment Weekly "Top 50 minden idők legjobb kultúrfilmje" listáján.

(dailyfilmsan)

Boy George, a 80-as évek pop ikonja nagy rajongója a filmnek.

(dailyfilmsan)

A film színdarab változatát Magyarországon is játszották, a Budapesti Kamaraszínházban, Vári Éva és Kolovratnik Krisztián főszereplésével.

(Berto49)