Hülyék paradicsoma

Hülyék paradicsoma

Idiocracy
Bizsu82

Joe Bauers, az ügyefogyott katona, és a szerencsétlen utcalány, Rita egy különös kormánykísérlet alanyai lesznek. A cél az, hogy egy évre lefagyasszák őket, majd utána felélesszék. A tervbe azonban hiba csúszik, és a lefagyasztott egyénekről megfeledkeznek. Csak ötszáz évvel később akadnak… Több

Rendező: Mike Judge
Forgatókönyvíró: Mike Judge, Etan Cohen
Premier (HU): 2007.06.27. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.17 Tomipapi

Egy nagyon aranyos, laza kis mese. Nagyon tetszett. Bár nem vagyok oda a bugyuta filmekért, ez nálam kivétel volt. Sikerült végignéznem, és még tetszett is. Aki szereti a társadalomkritikus filmeket, azoknak szívesen ajánlom.

2021.07.10 elekm90

Én Mike Judge-tól ennél azért többet vártam. A Hivatali patkányok szintjét szerintem meg sem közelíti. A társadalomkritikai vonulat dicsérendő, de a hülyülő társadalomra épülő poénoknak csak egy része elmés, olykor meglehetősen egyszerű humorral operál. Egynek jó.

2017.07.28 Orosz István

Nekem nem igazán tetszett, nem találtam poénosnak. Az elején láttam benne fantáziát, de onnantól kezdve már csak egy unalmas béna film lett,agyatlan poénokkal.

2018.08.16 Bizsu82

Amellett hogy jó a humora a filmnek elgondolkoztató is. Reális problémát vet fel. Van min agyalni rajta. Meggyőző a színészi alakítás is és igazán fantáziadús a sztorija, nem egy megszokott, sablonos sztorit kapunk,.

2018.07.19 Norbert93

A koncepció érdekes és eredeti, a színészekkel sem volt semmi gond. Üde és egyben elgondolkodtató vígjáték.

A film összbevétele 438 653 dollár volt (imdb.com).

Artie Lange is jelentkezett egy szerepre.Szerző: kázsé

A 2505-ös szemétlavinát egy újrahasznosítható sörös doboz indította el.Szerző: kázsé

A film alapfelvetése megjelent egy 1951-es Cyril M. Kornbluth novellában is.Szerző: kázsé

Az elnöki lakóautó száma 28000, ami a valóságban az elnök különgépének, az Air Force One-nak a száma.Szerző: kázsé