Ez így nem OK

Ez így nem OK

I Am Not Okay with This

1. évad (2020) - 7 epizód

A tinédzserkorú Sydney megpróbálja túlélni az iskolában töltött mindennapokat, kiismerni családját és persze ébredő szexualitását.

(csd)

Premier: 2020.02.26. | Netflix (2020.02.27.)

2022.09.29 Victorine

Csalódott vagyok, hogy elkaszálták. Nem is nagyon értem. Nekem iszonyatosan tetszett, amit a pár rész során láttam. Érdekes lett volna a történet, ha hagyják kibontakozni, a képi világ is tetszetős, szerethető Syd és Stan karaktere is. Nagy kár érte, de még így befejezetlenül is a kedvenceim közé sorolnám.

2020.08.28 Szilonka

Nagyon-nagyon sajnálom, már-már felháborodtam, hogy nem készül 2. évad. Épp, hogy kibontakozott az első évad, megismerhettük a szereplőket, és beindult volna egy új szál.

2020.03.05 Lonka

Jó, csak rövid. A története nekem bejött, nem az a megszokott. A Netflix mostanság elég jó sorozatokat készít.

2021.10.27 petraszab

Zseniális sorozat volt. Szíven ütött, hogy csak 1 évad készült belőle. Izgalmas és elgondolkodtató sorti.

2020.03.02 indingo

Tetszett a sorozat, csak nagyon rövid volt, úgyhogy nem érdemes megkedvelni. A sztori érdekes, jól építkezett, de mire igazán beindulhatott volna, már vége is lett.

(2021. 01. 27.)
Szuper tinilány a k***tt világ ellen
2017 meglepetéssorozata volt a brit Jonathan Entwistle drámai tinikomédiája, A ki***tt világ vége két feltörekvő színésszel, Jessica Bardennel és Alex Lawtherrel a főszerepekben. Entwistle megcsinálta ennek az amerikai, szuperhősfilmes műfaji elemekkel feldúsított változatát Ez így nem OK címmel, amelyből hiányzik a brit széria merészsége és cinizm... Több