Látlak

Jon Tenney
Helen Hunt
Owen Teague
Owen Teague

A Harper család mindennapjait teljesen beárnyékolja a feleség hűtlensége, Greg pedig mindent elkövet, hogy helyrehozza magánéletét. Mindeközben azonban egy eltűnt fiú ügyében is nyomozást folytat. Neje, Jackie szintén igyekszik rendezni kapcsolatukat, folyamatos bűntudata azonban úgy… Több

Rendező: Adam Randall
Forgatókönyvíró: Devon Graye
Premier: 2019.03.11.

2023.02.04 Di Canio

Jó film, vannak benne fordulatok, unalmas részek nélkül.

2020.02.07 Szilonka

Moziban is megállná a helyét a film. Rohadt izgalmas volt, a története egyedi, kiszámíthatatlan.

2020.01.12 indingo

Én látlak, te látsz engem?

Ezt nagyon eltalálták a készítők. Több szálon futnak az események, amelyről a néző mit sem tud. Többször is meg tudott lepni a története olyan eseményekkel, amelyekre nem lehetett számítani. Érdekes kérdéseket is felvet a film, hogy ki a bűnös és ki a tettes, valamint volt-e egyáltalán pozitív szereplő a filmben. Ami még tetszett a filmben, hogy vajon mennyire ismerjük azt az embert, akivel egy fedél alatt élünk. Helen Hunt látott már szebb napokat is.

2020.10.29 BoBamburg

Ahhoz képest, mennyire radar alatt volt a film, meglepően jó. Végig iszonyat izgalmas, amikor az ember kezdi azt hinni, hogy tudja, mi történik, bumm, jön egy plot twist, és minden más megvilágításba kerül. A '19-es horror felhozatalban ott a helye a legjobbak között.

Izgalmas és kiszámíthatatlan film. Nagyon jó koncepció, szuper a történet, és nagyon jó a színészi munka is benne. Totálisan hihetőnek tűnik a film. Helen Hunt arca egy kicsit megöregedett, de játszani még mindig tud. Egy erős thriller.

A film összbevétele 77 668 dollár volt (imdb.com).

Judah Lewis majdnem megkapta 2017-ben a Pókember: Hazatérés főszerepét. Szereplője a '84 nyara című filmnek, ami egy zseniális alkotás.Szerző: Caravaggio1978

(2020. 06. 24.)
Kinek ajánljuk: krimi- és sötét tónusú thrillerek kedvelői ne hagyják ki! Több

(2021. 01. 04.)
Thriller-kakukkok nem időrendben
Valójában a „Látlak” egy krimi, melyben van egy vékony hajszálnyi thriller is, de nem több. Aki viszont így nézi, annak számára egy élvezhető, sőt, egészen jó kis mozinak ígérkezik. Több