Izzie nyomában

Izzie nyomában

Izzie's Way Home
Domino

Izzie, a tenger mélyén élő vidám hal elképesztő kalandokba keveredik, melyek során számos veszéllyel kell szembenéznie, hogy útja végén rátaláljon valódi önmagára.

(hp)

Rendező: Sasha Burrow
Forgatókönyvíró: Camille Licate, Hank Woon Jr.
Premier (HU): 2016.09.09.

2020.05.10 Artemisia

Látványosan másolja a Némó nyomábant (még a címében is) csak jóval alacsonyabb szinten. Egyszer meg lehet nézni, de inkább azt mondom, hogy aki látta a Némó nyomában annak felesleges megnézi, mert semmi újat tud nyújtani és csalódás lesz ha Némó szi... Több

2018.10.06 LadyN

Bájos mesefilm, csodás tengeralatti helyszínekkel, klasszikus óceán-fenéki karakterekkel. Nincs új a nap alatt, de azért a gyerekek biztosan élvezni fogják.

2016.06.20 Domino

Ez a film a Némó nyomában gyenge koppintása. Az animáció gagyibb, a poénok erőltetettek, és még a karakterek sem kedvesek, inkább ostobák. Elkeseredett próbálkozás valami eredetinek az utánzására.

2016.06.09 FunBoi

Nagyon Némo nyomában volt ez a mesefilm, de nekem igazán tetszett! Bájos volt és kedves. Azok közé a tiszta mesék közé tartozik, melyeket ajánlani szoktam a gyerekes ismerőseimnek. Szerintem felnőtteknek és a kisebbeknek is igazán kellemes szórakozást nyújt majd.

2016.07.15 Lowcash

Én alapból szeretem a vicces animációs filmeket, ennek is sikerült elnyernie a tetszésemet. Aranyosak a bohókás kis halak és tengeri állatkák. Egy ilyen filmben elfogadható, ha az alkotók teljesen elrugaszkodnak a valóságtól, a lényeg, hogy megnevettetnek és egy kerek, kedves történettel szolgáltatnak.

A film 14 600 forintos bevételt termelt Magyarországon.