Jack

Jack különös betegséggel jött a világra: testének fejlődése nincs arányban szellemi érésének folyamatával. A csaknem felnőtt testbe szorult kisfiú minden vágya, hogy iskolába járjon, mint kortársai. Szülei elhatározásra jutnak és beíratják gyermeküket az ötödik osztályba.

(erare)

Premier (HU): 1996.12.19. | Disney+ (2022.06.14.)

Diane Lane
Brian Kerwin
Bill Cosby
Fran Drescher

2022.08.23 JRD

Talán az egyik legédesebb történet, melyhez Williams a nevét adta. Érzelmes, kellően bohókás de olyan lélekviharokat mutat be, hogy szinte belehasad az ember szíve. Érdemes megnézni, hogy Williams milyen átéléssel, milyen színészi tehetséggel volt ké... Több

2016.04.30 Leoni

Érdekes és kedves családi történet, Robin Williams abszolút hihető a gyermeklelkű, de férfitestű fiú szerepében. Szívet és vicces pillanatokkal van tele a film, ahogy Jack beszokik az iskolába, és ahogy megbirkózik az állapotával.

A film mai szemmel nem volt különösebben nagy siker. A belefektetett 45 millió soknak tűnhet annak tudatában, hogy csak 56 millió körüli bevételt hozott.Szerző: JRD

Tom Hanks volt az eredeti választás a főszerepre a Segítség, felnőttem (1988) című filmben nyújtott alakítása miatt. Szerző: rbernadett