Kalandra fel!

1. évad (2011) - 27 epizód
2. évad (2010) - 26 epizód
3. évad (2011) - 25 epizód
4. évad (2012) - 26 epizód

Az animációs rajzfilmsorozat főhőse Finn, az árva kisgyerek, aki Ooo földjén az egyetlen élő ember. Legjobb barátja Jake, annak a kutyacsaládnak az egyik kölyke, aki örökbe fogadta őt. Jake egy különleges kutya, hiszen teste rágógumiként nyúlik. A történet… Több

Premier: 2010.04.05. | HBO Max (2021.01.03.) | Netflix (2023.10.24.)

2019.09.15 Ms. Akárki

Eleinte furcsálltam a stílusát, de könnyen megszerethetőek a karakterek és igazán izgalmas és friss a cselekmény. Mai témákat gyermekies szemmel szemlélhet a néző ha mélyebben belegondol. A látványvilág is igazán gyönyörű ezzel a kesze kusza színvilággal szerintem.

2019.04.21 Norbert93

Nem egészen kisgyermekeknek való, még ha elsőre úgy is tűnik. A mese univerzuma szépen felépített, és okosan adagolja az eredetsztorikat, visszautalásokat, easter eggeket, valamint az apokaltiptikus világ rejtelmeit. Néha feltűnik egy-két tárgy az ap... Több

2018.07.23 Norbi

Ritka jó modern mese. Mostanság azt látom hogy egyre jobban megy a" mindegy mit csak valami zagyvaság legyen,ami néha vicces" mese, ez is közelít a témáját tekintve, de nagyon szórakoztató , és humoros mese.

2016.10.18 Fahéjgolyó

Gyerekeknek semmiképpen nem ajánlanám :D . A látványvilága nem egy nagy eresztés mégis az emberben nem hagy hiányérzetet, a humora és cselekményei gyakran eléggé elvontak, mindemellett zseniális:D

2018.02.19 SzFa

Rettenetesen utáltam ezt a mesét, nekem ez már túl tesz a határokon. A rajz sem szép és a történet sem fogott meg. Nem tenném be a gyermekemnek ezt a mesét.

A Deadpool-filmekben Deadpool egy "Kalandra fel!"-es karórát hord.Szerző: Norbert93

Adventure Time eredeti bevezető részében Finn-t Zack Shada szinkronizálta majd később az öccse vette át a szerepet.Szerző: Deku

A Cartoon Network Amazone vidámparkban, Thaiföldön, van egy Adventures Time terület, amit Adventure Zone-nak neveznek.Szerző: Deku

Taiwani gyors vonatokon kívül és belül is úgy van kialakítva, mint az Adventures Time karakterei.Szerző: Deku

Finn karakterét Bueno the Bear ihlette meg. Egy webkomédia karateré.Szerző: Deku