Kamukém

Kamukém

Te wu mi cheng

Buck Yuen élete nem is lehetne unalmasabb: eladóként dolgozik, így nem csoda, hogy már nappal is csak álmodozik. Egy nap, ösztöneire hallgatva egy gyanús férfi nyomába ered. Amikor rájön, hogy a férfi a közeli ékszerüzlet kirablására készül, vakmerően fejest ugrik az akcióba, hogy meghiúsítsa a rabló tervét. Később találkozik Liuval, a magánnyomozóval, aki meggyőzi, hogy bújjon egy rendkívül gazdag üzletember rég eltűnt fiának a bőrébe. Buck belemegy a dologba, ám nem is sejti, hogy milyen macska-egér játszmába keveredett...

Rendező: Teddy Chan
Forgatókönyvíró: Rod Dean, Ivy Ho
Ország: Hongkong
Premier: 2001.01.18.
Eric Tsang
Bradley James Allan

2016.08.06 zselyke

Nekem tetszett vicces volt jó és ahogy a legtöbb Jackie Chan film ez is verekedős.

2015.04.28 Yosihiro

Remek vígjáték remek harcművészeti megoldásokkal ezt így tudnám összefoglani :) A film pörgős nézhető remek kikapcsolódás :) Üdv Yosihiro

A film végén a zeneszámot Jacky Cheung énekli.Szerző: Thibo84

A rendező Teddy Chan egy taxisofőrt alakít a filmben.Szerző: Thibo84

Buck, amikor álcázza magát, miközben elmenekült a gengszterek elől, a bollywoodi Köszönöm (2011) című filmben is visszaköszön. Akshay Kumar karaktere, Kishan nyomozó szintén lógó anyagokkal tekeri körbe magát.Szerző: Thibo84

A Miramax Films (a Disney leányvállalata) megszerezte a film nemzetközi terjesztési jogát Ázsián kívül. Mint sok más, Disney által terjesztett Jackie Chan film esetében, itt is megvágták a jeleneteket, a külföldi párbeszédet szinkronizálták, a zenéket megváltoztatták. A Miramax azonban szinte az egész filmet megváltoztatta, hogy 2004-ben otthoni videó lejátszásra kerülhessen.Szerző: Thibo84

Jackie Chan utolsó Golden Harvest filmje.Szerző: Thibo84