Katasztrófafilm

Katasztrófafilm

Disaster Movie
dulkap

Egy nagyvárost, mint Los Angeles sokféle veszély fenyegethet: természeti katasztrófák, földrengés, árvíz, aszteroida, tornádó... ezek mindegyike egyetlen nap csap le a városra. A felfordulás közepette néhány jó barát igyekszik egyikük barátnője segítségére sietni mielőtt túlságosan késő… Több

Premier (HU): 2008.11.20.

2023.10.31 Imádom orbánt

Életem legfantasztikusabb filme, egy lánnyal néztem az első randinkon, és azóta össze is házasodtunk, most születik a második fiunk. Mindenkinek ajánlom, BOMBA FILM. Kim Kardashian karrierjének csúcsa. 10 out of 10, would recommend.

2015.07.03 dulkap

A filmnek tényleg csak az a hibája, hogy gusztustalan, újra és újra megismétli azokat a dolgokat, amik elsőre se voltak viccesek, nincs rendes története, csak jelenetek vannak össze-vissza pakolva, kerüli az igazi humort és még mindig nem jöttek rá, ... Több

2022.09.20 JRD Nézhetetlen

Nem tudok mit leírni, ugyanis egyetértek az előttem íróval, aki már leírta, hogy egyetért az előtte szólóval. Ne nézd meg! Ne sorvaszd a lelked, se az agysejtjeid. Szóval inkább keress másik filmet!

2017.03.06 GedyPapa Nézhetetlen

Ez a paródia Sith oldala. Nem nevettem fel..egyszer se..Üres, unalmas film. Nagyon sok alapanyagot akart egybegyúrni, de végül semmi se lett belőle, csak egy áldozat az alpáriság oltárán, amit senki se akart volna..

2018.08.12 Norbert93 Nézhetetlen

Ez a film tényleg katasztrófa. Többet nem is akarok mondani róla.

A híres filmkritikus, Louis Fehrey annyira dühös volt, miután látta a filmet, hogy összegyűjtött minden kritikát róla, ami Amerikában készült, és megállapította, hogy 98%-uk negatív volt.Szerző: kázsé

A film hónapokig az IMDB 100-as legrosszabb film listájának élén volt.Szerző: kázsé

Sok olyan film, amit a filmben parodizálnak, még nem jelent meg, amikor a forgatókönyvet írták.Szerző: kázsé

A filmben a világvége 2008 augusztus 29-én következik be. Ez a film bemutatója.Szerző: kázsé